Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje robótki :)
#1
Zdjęcia i oprawa nie zbyt dobra, robiłam to na szybko, bo teraz nie mam zbyt wiele czasu. Jeszcze lakier nie wysechł Blush. Oddaję zdjęcia prac Waszej ocenie, informujcie mnie gdzie robię błędy. To tylko kilka przykładów.
Dodam jeszcze:
1 praca - transfer, reliefy i shabby chic
2 praca - technika serwetkowa na troszkę ciemniejszym tle, shabby chic
3 praca - nic nadzwyczajnego
4 praca - spękania, reliefy pozłacane złotolem


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Reklama
#2
Podobają mi się Twoje prace Smile Jeśli miałabym coś doradzić to poprawienie rozmieszczenia patyny. Najlepiej nakładać ją stopniowo miękką szmatką lub gąbką, a gdy coś pójdzie nie po naszej myśli, użyć terpentyny. Nawet dziś sama to robiłam z zakładką. Brawa za piękne spękania i reliefy Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Bardzo udane prace. Pierwsza półeczka najbardziej wpadła mi w oko. Na pudełku z kogutem to cieniowanie rogów bym poprawiła (chyba, że tak miało być to ok - rzecz gustu).
Dawaj następne SmileWink
Odpowiedz
#4
Bardzo fajne prace, koguta porywam Smile jedyne co to w pierwszej pracy niezbyt dokładnie wycielaś motyw i widać w niektórych miejsca jasne plamy (dokładniej szare). Chyba że to jakieś cieniowanie a ja niedowidze co też jest możliwe Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#5
Dla mnie naj ta - nic nadzwyczajnego . Bardzo lubię kwiatowe motywy . I te kropy - super to wyglądaSmile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#6
W pierwszej pracy właśnie tak cieniowałam, te białe kreski to ślad po transferze, też ma swój urok. Patyna właśnie nie wychodzi mi najlepiej, może to wina chusteczki którą patynuję lub właśnie patyna (jest ciekła, a słyszałam, że gęsta jest najlepsza), spróbuję szmatką i gąbeczką. Na skrzyneczce z kogutkiem z boku jest postarzanie w stylu shabby chic, może nie widać wyraźnie.
Odpowiedz
Reklama
#7
Dawaj więcej Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#8
ciekawe prace, najładniejsza trzecia z kropeczkami, za to pierwsza jak dla mnie za stara, zbyt złechtana technikami postarzania. Myślę, że niedługo opanujesz patynowanie i postarzanie do mistrzostwa, wówczas nie będę się już o nic czepiać :-) powodzonka w decou zmaganiach :-)
Odpowiedz
#9
Generalnie, dziewczyny zwróciły Twoją uwagę na wszystkie najważniejsze niedociągnięcia.
Faktycznie ten pierwszy wygląda, jakby był właśnie wytargany z odmętów starej pra pra pra babcinej piwniczki - ciut za bardzo postarzone.
Kogut podoba mi się najbardziej, bo jest schludnie i można patynę rozłożyć miękko, ale Twoje mazy mają też taki..........artystyczny urok Smile
Kwiatki i kropki........jak dla mnie za dużo, zbyt gęsto. Może, gdyby zamiast krop były delikatne pryśnięcia farbą, czy patyną ze szczoteczki, podobało by mi się bardziej?
Ostatnie, ptaszki są fajowe. Spękania rewelacyjne, ale złoty relief....... Jest za bogato i jakby z różnych epok. Ptaszki - delikatny romantyzm, a relief - ciężki barok.

Brawo, za tak udane początki. Bo generalnie jest superaśnie, jak na kilku miesięczną zabawę decou.
A patyną się nie zamartwiaj. Chyba każda z nas miała takie początki. Praktyka czyni mistrza. Tak trzymaj Smile

Czym robisz spękania?
Odpowiedz
#10
Mnie się podoba najbardziej ostatnie pudełko, chociaż uważam, że pozostałe dwa też bardzo udane. Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl