Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agnieszka DecoPlus
#1
   
   
Ekotorby Smile

Tace

   

   

   

   

   
Odpowiedz
Reklama
#2
Noooo, dziewczyno Smile Działasz natychmiastowo! Dopiero się witałyśmy, a tu już swoje śliczności umieszczasz i wiesz co? Cieszą oko, oj cieszą..... Smile
Jako, że shabby chic lubię - tacę "Paris Amour" porywam Naughty
Odpowiedz
#3
Mnie najbardziej spodobały się torby ekologiczne, chętnie bym sama w takich chodziła.
Tace też są super, fajnie wykorzystujesz całe serwetki. W tej ostatniej tylko przeszlifowałabym jeszcze krawędzie, ale i tak jest fajna. A odnośnie tej, którą zwędziła Gerdzia, to transfer, prawda? A na jakie medium?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
No patataj!!! Rzekła i zadziałała Wink
Torby naj...naj... DeDuśka to by nawet w nich chodziła a nie tylko je nisiłaWink
Jeszcze ta skrzyneczka kremowo niebieska - bardzo lubię zestawienie tych kolorów. Może tylko troszkę ją wewnątrz przytrzeć? A może nie koniecznie...
Odpowiedz
#5
(07-22-2014, 06:57 PM)Virgo_777 napisał(a): Torby naj...naj... DeDuśka to by nawet w nich chodziła a nie tylko je nosiłaWink

Laugh nawet bym se na głowę założyła Bag a co! Laugh
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
A no chyba, że tak Wink
Odpowiedz
Reklama
#7
A ja wybieram tacę z okrągłym motywem. Nie wiem jakie to wzory. Pamiętam, że ktoś rozróżniał nawet kaszubskie od kociewskich. Ja się nie znam. Wiem tylko, że motyw ludowy.
Odpowiedz
#8
Ze wszystkich prac wybralabym pudelko bialo niebieskie.
Ludowych motywow nie lubie, z wyjatkiem jednego, miala go kiedys Zuza na puszkach. Ale jaki to byl wzor to za chiny ludowe nie pamietam.
Odpowiedz
#9
(07-22-2014, 04:27 PM)DecouDream napisał(a): Mnie najbardziej spodobały się torby ekologiczne, chętnie bym sama w takich chodziła.
Tace też są super, fajnie wykorzystujesz całe serwetki. W tej ostatniej tylko przeszlifowałabym jeszcze krawędzie, ale i tak jest fajna. A odnośnie tej, którą zwędziła Gerdzia, to transfer, prawda? A na jakie medium?

Dziękuję, za miłe słowa o torbach. Te już sprzedałam, a kolejne czekają tylko na zrobienie zdjęć.
Transfer robiłam na STAMP-ŻEL DO TRANSFERU - Stamperia.
Faktycznie krawędzie muszę poprawić Smile
Odpowiedz
#10
A ja bardzo lubię nasze polskie motywy ludowe, byle nie użyte w zbyt ludowej konwencji Smile I tak jest u Ciebie - megaprostota, klucz do sukcesu. Wzory sąjuż tak dekoracyjne, że nie trzeba nic więcej. Jestem pod wrażeniem obróbki toreb - takie duże serwetki w całości przyklejone, to niełatwe. Jakiego używasz preparatu do tkanin?

Taca Paris Amour niekoniecznie przypadła mi do gustu, nie pasuje mi czcionka do stylu shabby romantic.
Za to taca z okrągłym motywem ludowym - świetna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl