Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MariR prace
#11
Przyznaję, że doświadczenie mam Smile

Niedługo wrzucę kolejne pracę.

Egipski wazon
[Obrazek: 984577b50e989495med.jpg]
[Obrazek: fbebd517c8c573f2med.jpg]

Viva la France !
[Obrazek: d4489c04490fed74med.jpg]
[Obrazek: a0fb09143c08dd14med.jpg]

Pudełko
[Obrazek: 2218ca7a0bdfb28cmed.jpg]
[Obrazek: ca2af64430f29a3fmed.jpg]

I wazon z którego jestem zadowolona Smile
[Obrazek: ee411738c523d095med.jpg]
[Obrazek: 1cb694636475b07cmed.jpg]


W weekend kolejne rzeczy Wink
Odpowiedz
Reklama
#12
Tylko z ostatniego wazonu jesteś zadowolona? No wiesz...... A reszta tych śliczności, to co?

Ostatni wazon mnie też podoba się NAJ, więc ZABIERAM, skoro jeszcze nikt się nie połakomił Smile
Odpowiedz
#13
Buuu mnie wyświetliło się jedynie pudełko z jesiennym obrazkiem wsi, które jest bardzo ładne, ale chciałabym więcej... Gdy klikam w jakikolwiek [Obrazek:52g26272...] to wyrzuca mnie na stronę główną fotosik pl.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
Bardzo ładne prace Smile. gerda zabrała wazon więc zostaje mi sie tylko pogapić . Jest cudny . Uwielbiam takie spęki . Może zdradzić jakiej firmy to crak?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#15
Nie wiem czy ktoś tu coś majstrował, czy nie, ale wszystko już pięknie mi się wyświetla Sleepy
Wazon egipski wygląda naprawdę jak z Afryki, świetne wykończenie szyjki. Francuska taka czyściutka, dokładna. W szkatułce jesiennej najbardziej podoba mi się "dół". Jak go robiłaś? Dwa szablony? Taśma malarska?
Moja ulubienica na końcu. Tak, ta praca najbardziej mi się podoba Notworthy Właśnie uzmysłowiłam sobie, że baaardzo dawno temu używałam jednoskładnikowca Shy Fajnie go tutaj rozmieściłaś i pasuje do tego obrazka. Czekam na więcej Drool
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#16
:-) jak dla mnie butla z damą na pierwszym miejscu :-)
Odpowiedz
Reklama
#17
wiolka 42 - Crack jest firmy penpart dwuskładnikowy

DecouDream - to nic skomplikowanego Smile Znalazłam taką chusteczkę Smile
Odpowiedz
#18
No wymiatasz Kochana. Każda praca inna i każda piękna.
A tę chusteczkę to pewnie na pomalowane drewno kleiłaś? Tak?
No nie mogę się napatrzeć na wazon...
Odpowiedz
#19
No właśnie, podpinam się pod pytanie Virgo. Fajnie to wyszło!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#20
Fantastyczne prace! Juz gdzies to pisalam, ale sie powtorze- jak ogladam takie prace to w kompleksy popadamwallbash
Jajka wszystki sliczne, oczywiscie na dzien dobry zachłysnęłam sie kurakiem, ale jak zobaczylam ostatnie z pejzażem to sie prawie poplakalam z zazdrosci Wink
CO do drugiej porcji prac- wszystkie sie zachwycacie panną, to ja łykam paryż bo mnie wlasnie ta butelczyna zauroczylaSmile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl