Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
#31
Ale piękny wazon! Bodaj pierwszy raz widzę pracę z użyciem sospeso, która mi się naprawdę podoba. Brawo!
Odpowiedz
Reklama
#32
Brawo!
Wazon wygląda jakby był robiony techniką fusingu.
Jestem na tak Smile Smile Smile
Odpowiedz
#33
A co to za specjalna folia?Zakochałam się w tej pracy! Świetna!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#34
Cieszy wielce oko me, co piszecie i, że się podoba - wszak o to właśnie podobanie i o radość chodzi w decou Angel
Ginger, ta folia, to "folia do sospeso". Różnych firm widziałam i nie sądzę, by czyniło to różnicę, której się używa. Chodzi o to, że nakleja sie na niej serwetkę, grafikę lub wzór, wycina dokładnie i nad płomieniem świeczki podgrzewa (byla nie zbt nisko, bo się spali lub przynajmniej zczernieje), a jak zmięknie - formuje się wypukłości, wklęsłości i inne fale tak, by oddawały w 3D to, co na serwetce jest namalowane w 2D. Ja formuję drewnianymi szpatułkami z kulkami na końcach, na gąbce lub palcami. Na koniec wszystkie elementy przyklejam jeden na drugim klejem na gorąco.
Trochę trzeba się pobawić, ale efekt jest oryginalny i cieszy Naughty
Powodzenia i pochwal się, jak coś wymodzisz Smile
Odpowiedz
#35
Jakiś czas temu, choć nie ostatnio, ale też nie tak dawno Wink zrobiłam taki oto obraz, wykonany powiedzmy.....technikami mieszanymi Naughty Pierwszy był on i wiele frajdy w tworzeniu go dostarczył. Miał być prezentem dla kogoś, ale mój osobisty miłośnik orientu, jak go zobaczył, tak porwał i już nie oddał. Wnioskuję, że mu się spodobał, bo o całopaleniu płócien w okolicy nie słyszałam Naughty
Jako, że z pędzlem w dłoni najmocniej się nie czuję, spodobał mi się ten wyczyn i zapewne wrócę do podobrazi, które stoją grzecznie i cichutko mówią, że biały się im już znudził Gossip


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#36
O ja Ciebie.....mordka mi opadla w dół.... ja też jestem miłośnikiem orientu, Chin.... i to wielkim wielkim NaughtyNaughtyNaughty nie dziwię się że jakiś inny miłośnik już to porwał... kapitalny miałaś pomysł ! no i ten motyw.... bomba ! Lovin it Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#37
Ja wielkim miłośnikiem orientu nie jestem, ale taki obraz baaardzo chętnie bym u siebie widziała Smile
Odpowiedz
#38
Jooo, się na technikach nie znam, ale tu wszystko pasuje i gra. Pięknie Smile
Odpowiedz
#39
Ooo ale ciekawie. Bardzo podobają mi się znaki wyłaniające się z chropowatości. "Patyczki" też robią robotę Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#40
Te patyczki to je bambus Smile A tak wogóle gerdo, to ten pałac i te znaczki to jest serwetka ?? Bo jeśli to jest serwetka to ja muszę ją mieć !!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl