Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
#11
Ja się przyłączę do tego chórku - dawaj więcej większych zdjęć! Smile Skrzynką tylko apetytu narobiłaś, a tu ani szczegółów i smaczków tej pracy nie da się zobaczyć, ani nic więcej nie pokazałaś!
Odpowiedz
Reklama
#12
O jejuuuuniu! Potraficie uskrzydlać Angel Ślicznie dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna, za miłe słowa i zainteresowanie. Dziękuję też za zwrócenie uwagi na rozmiar zdjęć, to była pierwsza wstawka z trzęsącymi się rękami, przez co nie sprawdziłam nawet czy fotka jest wystarczająco duża. Teraz już się chyba naumiałam Idea
Wrzucam raz jeszcze "słit focię" tej herbaciarki w większym rozmiarze.

Miało być jeszcze coś o samym wykonaniu.... Daaaawno ja robiłam......skrzyneczka drewniana, pomalowana farbą akrylową "kość słoniowa" czy jakiś inny ecru. Motyw - papier decou. Blady był, więc cały został pomalowany na nowo akrylami, domalowane pączki, listki. Cieniowane kolorami, ale uważam to za dosyć trudne i przyznam, że unikam odrobinę tej techniki obecnie. Skoczyłam na głęboką wodę i zaczynałam od nich właśnie ze skutkiem.... Undecided ......same oceńcie. Crack 2-składnikowy (wtedy chyba Stamperii, Sottile zapewne...). Pęknięcia wypełniłam farbą olejną (chyba najczęściej ją używam), cieniowania brzegów pudełka również farba olejna i płynny bitum. Całość polakierowana lakierem wodnym satynowym (kilka ładnych warstw).
Stał się prezentem urodzinowym Naughty dla znajomej. Do dzisiaj go widuję w jej kuchni.
Po tylu latach lakier pożółkł i teraz dopiero wygląda "staro" hahahaha

Czy takie info może być?

Raz jeszcze dziękuję za wszystko, co napisałyście. Po przeczytaniu takich "słodkości", aż chce się chcieć Heart
Pozdrawiam z deszczowo zapłakanego Żywca....


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#13
No i ja jestem na tak Smile
Piękna herbaciarka, brawo za podmalowanki i kraka Smile
Odpowiedz
#14
Przepiękna herbaciarka Smile krak i cieniowania pierwsza klasa !Smile
Odpowiedz
#15
A takie wymodziłam pudełeczko na prezent ślubny dla kuzyna. Pudełeczko było tylko opakowaniem dla prezentu właściwego, ale z tego co wiem, dziś mieści w sobie prze różniaste skarby Naughty
Nie ma tu aniołków, parek i buziaków (zwolenników przepraszam Wink ) chciałam raczej, by mogło ono służyć każdego innego dnia i pasowało do dowolnego miejsca jego umieszczenia, a przy okazji subtelnie przypominało o TAMTYM dniu...
Pudełeczko jest drewniane (to się chyba łuba nazywa?) pomalowane, motyw serwetkowy naklejony "na żelazko" (bo idealnie się wtapia), cieniowania monochromatyczne bitumem płynnym. Napisy zrobione w kompie, wydrukowane na serwetce i przyklejone również żelazkiem. Crack 2-składnikowy wypełniony czym? Tak, farbą olejną Smile Oczywiście! Dolna część ozdobiona reliefem i bitumem również lekko przyciemniona względem wieczka. Całość pokryta lakierem w spray'u, a wnętrze pachnącym woskiem zabezpieczającym.
Taki właśnie jest przepis na owo ślubne pudełeczko Blush

Och, zapomniałam - wstążeczki pod kolor, by prezent nie wypadł z wewnątrz.
Państwu Młodym się podobało (ale oni nie mają bladego pojęcia, iż decoupage istnieje Naughty ), mam nadzieję, że Wy spojrzycie nań łaskawym okiem Angel

Pozdrawiam z WCIĄŻ Angry zapadanego miasteczka na samym południu Polski Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#16
Oooo, subtelne, ale wyraziste to pudełeczko. Ładnie wyeksponowany biały kwiat.
A i wstążeczka dobrana ze smakiem. No, no, no... Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
A to mi się bardziej podoba.
Świetne spękania, cała praca w przyjemnej dla mnie tonacji.
Ech, umieć cos takiego zrobić to nie lada gratka.
Odpowiedz
#18
Piękna! Śliczne cieniowania...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
Powiem tylko tyle - PRZEPIĘKNE Smile
Odpowiedz
#20
O jejuniuuuu, aż się czerwienię Blush czytając wasze słowa. Dziękuję. Tak na prawdę większość mej wiedzy, posiadam dzięki WAM - Czarodziejkom Gossip , które są dla mnie skarbnicą wiedzy, inspiracją i często motywacją. Dzięki Wam, chce się chcieć!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl