Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
(07-21-2014, 09:21 PM)Merilon napisał(a): Bardzo fajne to pudełeczko, takie eleganckie jestem na tak Smile i podziwiam Cię za te wydruki na serwetce, ja kiedyś próbowałam i o mało co drukarki sobie nie popsułam bo mi się ta serwetka pomarszczyła i wcięła mimo iż była podklejona taśmą na normalnej kartce :/
Moja drukarka przeżyła wiele mniej lub bardziej udanych wydruków na serwetkach Angel Wciąganie, targanie i mięcie też do rzadkości nie należały Blush Podklejałam klejem i taśmą przezroczystą i malarską. Z jednej, trzech i 4 stron, a efekty były zależne od widzi-mi-się drukarki Naughty

(07-23-2014, 08:17 PM)wiolka42 napisał(a): Gerda dzięki za foto. Kolejny preparat do zapisu na listę zakupów . Najgorsze że do LM mam ponad 100km Sad. Gerda Ty przez neta w LM zamawiasz?
Dotąd nie zamawiałam, ale będę zmuszona, bo upatrzyłam sobie kilka specyfików i okazało się, że dostępne one są jedynie w ofercie internetowej. Cóż...

Agnieszko, Haniu - cieszy mnie, że i Wam się spodobało Merlinkowe pudełeczko Blush

O! Znalazłam jeszcze zdjątko małego pudełeczka z "Merlinką".
Tym razem w ciepłych kolorach venge i sepii. Tym razem też, owa dama została przetransferowana za pomocą Mod Podge na metalowy element i wraz z maskującą brzegi tasiemką przyklejona klejem na gorąco lub dwuskładnikowym śmierdziuchem (głowy nie dam, którym...).
Ostatecznie całość została "ubrana" w ślicznusi zapach aromatycznego wosku Smile
No jak, Babeczki - może być?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
Może.
Tylko ja bym bez tej koronki....
Odpowiedz
Wiem, wiem.....też do owej tasiemki przekonana nie jestem, ale ten metalowy rant, tak jakoś bardzo mi nie leżał......nie pasił, jak fiks!
Odpowiedz
No ciekawe jakby wyglądało bez, ale teraz też mi się podoba. Najbardziej kolory samego pudełka. Piękne.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Super kolorystyka! Harmonia całości, jak dla mnie, lekko rozjechana przez tę obwódkę Sad
Ale co tam, MM i kolor górą Smile
Odpowiedz
Chyba za masywna ta obwódka . Kolor pudełka superancki. A zdjęcia znowu małe . Pokaż następnym razem detale swojej pracy Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Kolor fajny, natomiast podobnie do Wiolki uważam że ta obwódka jest zbyt masywna-przytłacza MM Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
MM ma swoją kobiecą moc, nic jej nie będzie Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
MM zawsze4 piękna, ale i delikatna - koronka też powinna być delikatna...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Piękne pudełeczka.Moja mama była wielka fanką MM.Kiedyś kupiłam jej serię zdjęć MM w czarnych ramkach.Stare fotki których nie znajdziesz w necie.Dla kolekcjonerów wartość nie tylko emocjonalna.To czarne pudełko pasowałoby do tej kolekcji.Zdjęcia na poduszkach itd.Teraz jak widzę zdjęcia MM robi mi się smutno...myśli moje wracają do wspomnień.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl