Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybrane na prędko
#1
Kochani już chwilkę tu z Wami jestem ale nigdy nie starczało czasu by coś tam zaprezentować.Na szybciutko wybrałam te kilkanaście zdjęć i prezentuję.Bardzo proszę o komentarze zarówno te dobre jak i te złę.Pozdrawiam                    

...i ciąg dalszy wybranych w biegu...

...i już ostatnia część...Chyba nie do końca dobrze to umieściłam bo jakoś tak podzieliło się na 3 wiadomości.Z góry przepraszam.


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Bardzo wiele prac. Fajna butelka z motywem 3D. Świetne serduszka. Chusteczniki bardzo ładne ale w niektórych jak dla mnie, za dużo kraka, który przebija przez wzorki. Najmniej podoba mi się ostatnia, czarna skrzynka. Wzór za bardzo odcina się od powierzchni.
Widzę, że polubiłaś krak. Jak sobie z nim radzisz?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#3
Krak świetny - zazdroszczę . Słonecznikowy komplecik i chustecznik w fioletach piękne . Zabieram .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#4
Z Twoich prac najbardziej podobaja mi sie chusteczniki z wyjatkiem tych zwierzatkowych. Akurat takie motywy mi nie leza z wyjatkiem zabek. Sa przeslodkie, idealne do dzieciecego pokoju.
Najmniej podobaja mi sie serducha z imionami. Wydaja mi sie chaotyczne. Odszyfrowanie imienia Derrick bylo nie lada wyzwaniem- jakbym w sudoku gralaTongue
Butelka 3d i komplet slonecznikowy (tez 3d?) oryginalne.
Odpowiedz
#5
Jednoskładnikowiec rządzi, ale, jeśli zdjęcia są wystawione w kolejności wykonywania prac, to widać znaczny rozwój Smile Przy końcu piękne reliefy Smile Jak na pierwsze prace, to jest naprawdę nieźle. Moim ulubieńcem jest chustecznik z fioletowymi magnoliami.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
Zakochana w kraku jak widzę.Smile.Też tak mnie pociągał przez jakiś czas.Bardzo ładne spękania ,ale jak zauważyła Hanka nie do każdego motywu pasuje.Butelka 3D śliczna.Jak uzyskałaś taki efekt 3D?. Z chusteczników rewelacyjne dla mnie są te kwiatowe.No i zabieram dla córki pudełko z Monsterami.Byłaby zachwycona.Wesołe serduszka bardzo optymistyczne.Nie podobają mi się natomiast serduszka z imionami,bo tak jak Shanna uważam, że panuje na nich chaos.Ogólnie radosne parce przyjemne dla oka.Zaglądaj też w nasze wątki i pisz co ci się podoba czy nie.Nie ma złej czy dobrej krytyki.Jest tylko konstruktywna.Wink. Jedynie to jak odbieramy opinie innych ma na nas wpływ.Nie zawsze ocena może nam się podobać jednak myślę,ze każda z nas jest tu po to by się czegoś nowego nauczyć.Krytykuj nas też.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#7
Ja myślę, że nie na wszystkich pracach jest jednoskładnikowiec.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#8
Sporo prac, różnych prac. I dobrze Smile Tylko tek, który szuka znajdzie... Wink
Odpowiedz
#9
Oj dużo poczyniłaś już swoich decoupageowych przygód. Prace są bardzo staranne z małym ale...
Niestety używanie krakelury w pracach w stylu dość nowoczesnym powoduje taki stylowy chaos. Ja wyznaję taką zasadę, jeśli coś ma powodować efekt postarzenia, to ma to wyglądać tak, jakby się faktycznie zestarzało ( czyli np. na kantach bardziej, a w środku mniej). Tu tego kraka jest troszkę za dużo. Polecam nakładanie spękacza fragmentarycznie, ponieważ nic tak na prawdę nie starzeje się idealnie równo i na całej powierzchni przedmiotu. Krak jednoskładnikowy pasuje do prac w starym stylu, rustykalnym, country, a nie do końca np. z motywami dziecięcymi (chyba że byłby to stary miś :-)) Nie zrażaj się czasem tylko działaj dalej :-)
Odpowiedz
#10
Moim faworytem jest chustecznik z magnoliami, piękny, starannie wykonany motyw, idealnie zgrany ze spękaniami. Podoba mi się też makowy, ale tam miejscami widzę granicę motywu, chyba wydartego.
Zgadzam się z Anią, krak, choćby pięknie nam wychodził (a Tobie wychodzi doskonale) nie do wszystkiego pasuje, a u Ciebie jest dosłownie wszędzie. Niektóre prace bardzo na tym zyskują (kwiatowe chusteczniki), ale niektore niestety tracą, bo nie ma spójności stylistycznej - tak jest moim zdaniem z butelką z motywem latarni morskiej (nota bene świetny efekt trójwymiarowy, jak to zrobiłaś?), latarnia jest gładka, błyszcząca, mocna, a ten krak dookoła sprawia wrażenie przypadkowości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl