Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich :)
#1
Zgodnie z zaleceniami, najpierw się przedstaw potem się udzielaj, miło mi jestem Damian Big Grin Student kulturoznawstwa dla własnej przyjemności zacząłem bawić się w decoupage. Wcześniej było sklejanie modeli, przypadkowe epizody z malowaniem, jakieś mini majsterkowanie, bardzo lubię fotografię jednak na decoupage póki co stanęło dość konkretnie i wydaje mi się, że prawie zerowy brak ograniczeń w kwestii tego co można ozdobić zatrzyma mnie przy tym na długo. "Tworzę" od ostatniego Bożego Narodzenia kiedy to złapała mnie chęć na zrobienie "czegoś" na choinkę. Poradniki na youtube jako, że rozległe i interesujące to zacząłem od bombki karczocha a skończyłem na bieganiu po papierniczych w poszukiwaniu serwetek Big Grin Tak sobie to trwa do teraz a szafka z akcesoriami do decoupage stale się powiększa, to chyba dobrze Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj serdecznie Wink
Męskie towarzystwo jest nieocenione w decu Wink
Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej i będziemy mogły cieszyć się widokiem Twoich prac a także Twoim towarzystwem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#3
Witaj Damianie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
Witaj Smile Zakręcaj się, zakręcaj... Wink
Odpowiedz
#5
Witaj.
Ja mam slubnego modelarza, wiec od razu Ci powiem, ze cierpliwosc ta sama potrzebna.
Odpowiedz
#6
Hej .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#7
witaj!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#8
Witaj Smile
Odpowiedz
#9
Jaki miły, puszysty nick Wink Witaj Futrzaku, zapraszamy!
Odpowiedz
#10
Witam i ja ;o))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl