Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje:)
#11
I ja nie widzę Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#12
(05-24-2014, 10:29 AM)DecouDream napisał(a): One są z szablonu czy z wyciętej sklejki? Śliczna Smile

To szablon który sama zrobiłam ze starej teczki i lekka pasta strukturalna pomalowana brązową pastą patina antique.


Wszystkie prace są wykonane w ciągu mojego pierwszego roku decoupażowania.
Odpowiedz
#13
A czym powycinałaś wzór? Twoja inwencja? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
Wzory znalazłam w necie i wycięłam nożykiem precyzyjnym trochę zabawy z tym było, ale postanowiłam ciąć kosztySmile
Odpowiedz
#15
Tym bardziej brawa Clap
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#16
Brawa dla ciecia kosztow i dla samych szablonow, mi tez szkatulka wpadla w oko. Lubie kompozycje z 'marginesem'. Bombki blyszczace i czyste - swietne!
Odpowiedz
Reklama
#17
DziękujęSmile
Odpowiedz
#18
a mnie się spodobał pomysł na butelkę afrykańską Smile Fajnie zrobiłaś to okienko Smile. No a szkatułka z marginesem jest moją ulubienicą Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#19
A ja poproszę więcej ujęć tej szkatułki z prawego dolnego rogu, jest boska, ale prawie nic nie widać na tych miniaturkach !! no i tego kompletu z lusterkiem co jest po środku, jeśli mnie oczy nie mylą to ja widzę tam geishę ?! więcej więcej ujęć się domagam :]
Odpowiedz
#20
Bardzo podoba mi się ta szkatułeczka, ten relief wymiata po prostu i jeśli masz zdjęcia lub szkatułkę to wstaw/zrób dokładniejsze ;o))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl