Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
coś zamiennego od primera fluggera
No bo to jest wiesz, jak z kremami pod oczy Wink W kremie pod oczy jest to samo, co w kremie do reszty paszczy, tylko jest w mniejszej tubce, za to za dwa razy taką cenę Big Grin
Nie twierdzę, że primery się nie przydają, sama chętnie korzystam z Fluggera, no ale mam niedaleko ichni sklep firmowy. A gdybym nie miała, to bym pewnie kupiła zwykłą farbę do drewna i metalu - większość farb akrylowych dostępnych w sklepach budowlanych jest tak opisana. Ze szkłem faktycznie może być problem, ale moim zdaniem praca zagruntowana akrylówką i dobrze wysuszona będzie OK, chyba że ktoś robi coś specyficznie narażonego na wodę, temperaturę itp.
Plastik przed malowaniem akrylem dobrze jest zmatowić papierem ściernym.
Odpowiedz
Reklama
nie sugerowałam się książką ale wypowiedzą koleżanki w innym temacie, w takim bądz razie raz się zyje ..Wink jak nie wyjdzie no to będę kombinować dalej , dziękuje za pomoc Smile
Odpowiedz
Ja Fluggera lubię bardzo. Właściwie jeszcze tylko Stamperii przezroczystej używam, ale rzadko.
Fakt, dobrze umyć, zmatowić i właściwie primer nie jest niezbędny do ozdobnych prac.
Kiedyś papierem ściernym potraktowałam szklana butelkę z powodu chwilowego braku primera.
Erato ma rację, nie wszystko o czym piszą jest niezbędne i wiele z tego niezbędnego można zastąpić tańszym i równie dobrym z budowlańca.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości