Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze próby
#1
Witam, nieśmiało wstawiam pierwsze próby z decoupage[Obrazek: DSCF3067J_exashsp.JPG][/url][/img]
[Obrazek: DSCF3069J_exashaw.JPG][/url][/img]
Doniczka to próba transferu, myślę żeby ją wykropkować, albo dodać serwetkę z motywem motyli.
Odpowiedz
Reklama
#2
Super Smile Transfer pierwsza klasa! Podoba mi się pomysł z kropkowaniem. Z doniczkami jest tak, że trzeba uważać, by nie przysłoniły blasku roślinek, które mają się w nich znaleźć.
Żałuję tylko, że zdjęć nie mogę sobie powiększyć, by w szczegółach Twoje prace obejrzeć.
Dawaj więcej Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Pierwsze i całkiem udane.
Szczotka, ta mi się bardziej podoba.
Patrząc na początki nowoprzybyłych to nie są takie początki jak moje.
Widać trzeba mieć to "coś"
Ty masz i pielęgnuje je Smile
Dawaj następne !
Odpowiedz
#4
Faktycznie jeśli chodzi o doniczkę, to transfer wyszedł Ci pięknie. Szczotka ma miłą dla oka kompozycję. Tylko tak dalej ;o))
Odpowiedz
#5
Początki obiecujące.
Chciałabym powiedzieć coś jeszcze, ale fotki są tak małe, że trudno coś dostrzec.
Odpowiedz
#6
A ja odsyłam do działu Samouczek- jak wstawiać zdjęcia : http://decoupageforum.pl/decoupage-SAMOU...j%C4%99cia
wtedy zamieszczone przez Ciebie zdjęcia będą nieco większe i będziemy mogły coś więcej napisać, bo te co wstawiłaś są malusie Wink
Odpowiedz
Reklama
#7
Graup, swoje pierwsze wstawiłaś za małe, ja swoje pierwsze za duże...
(jak mam zmieniać tytuł wątku, to za każdym razem się wzdrygam Shy ) Takiż los Świeżynek.
Wyrobisz się, jak każdy Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#8
Pierwsze próby i już transfer??podziwiam odwagę i wykonanie jeszcze bardziej podziwiam-faktycznie jak ktoś ma w sobie to coś, to tylko kwestia tego by odkryć swój talent i tworzyć dalej i dalej. Brawo i czekam na kolejne prace
Odpowiedz
#9
Jak na pierwsze prace to świetnie sobie radzisz Wink
Czym robiłaś transfer? Świetnie wyszedł Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#10
Też jestem za doniczką transferową . Dodaj jeszcze czarne kropeczki i będzie cacy Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl