Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
#21
Czy Ty na przecierkach masz fiolet pod spodem??? Ostatnio albo jest moda na fiolety, albo mi monitor sfiksowalTongue W kazdym razie chusteczniki bardzo eleganckie. Przecierki ladne, motywy fajnie dobrane, nie za duzo tam, ani nie za malo. Porwalabym ten z bzem, bo bez lubie a i motyw mi sie podoba.
Pierwsze pudeleczko tez ladne. Dobrze, ze na wieczku nic nie dawalas bo by bylo za duzo. Tylko powiedz prosze co jest dookola serduszka w srodku. Jakos tak mi to dziwnie wyglada.
A jajca, jak to jajca.....wielkanocno wiosenne, czyli takie jakie byc powinnySmile
Odpowiedz
Reklama
#22
Dookoła serduszka jest "patina anticanta" jak to mówiły panie ze stamperii na szkoleniu ;o)) w wersji srebrnej pasty za około 16 zł z empika. Tak mi jakoś dziwnie wystawało to serce z niczego i je podmalowałam, podmalowałam też ranty w środku by jakoś jeszcze wiązała się z całym pudełkiem. Na zdjęciu oczywiście nie widać, że ta patyna się mieni ;o)
Chyba oprócz decoupagu trzeba jeszcze przejść przyspieszone kursy fotografii ;o))
Odpowiedz
#23
Ty zmieniaj prędko tytuł swojego wątku, bo to już nie są żadne tam "wypociny"! Bardzo ładne chusteczniki, przecierki dobrze skomponowane z motywami, czysto, dokładnie. Pudełko z sercami - rewelacja. Mam te chusteczki i na taki pomysł bym nie wpadła, super to wygląda. Nie podoba mi się tylko ta obwódka wokół serca we wnętrzu wieczka, zdecydowanie wolałabym jo obmalowane szczelnie ciemnym kolorem.

Z pisanek to zdecydowanie ta z kogutem! Smile
Odpowiedz
#24
Malola napisała dokładnie to, co napisałabym sama - podpisuję się więc pod jej postem Smile
Odpowiedz
#25
RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o)
Ty zmieniaj prędko tytuł swojego wątku, bo to już nie są żadne tam "wypociny"! Bardzo ładne chusteczniki, przecierki dobrze skomponowane z motywami, czysto, dokładnie. Pudełko z sercami - rewelacja. Mam te chusteczki i na taki pomysł bym nie wpadła, super to wygląda. Nie podoba mi się tylko ta obwódka wokół serca we wnętrzu wieczka, zdecydowanie wolałabym jo obmalowane szczelnie ciemnym kolorem.

Erato zmieniać tytułu wątku raczej nie będę, bo każda moja praca to pot na skroniach jeśli nie fizycznie namacalny to ten mentalny ;o)))

RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o)
Nic dziwnego, że pudełko zmieniło właściciela Smile urocze Smile
pisanki ciekawe i różnorakie, ładnie skomponowane i kolorystycznie super
natomiast chusteczniki......... tutaj przecierki, wykonanie, lakier bardzo, bardzo, ale naklejenie motywu ??? sama zobacz, nie bardzo to wygląda dobrze.


Mariolka czy Ty musisz zaczynać Wielki piątek od lanego poniedziałku???? ;o)))
Oj zimne te wiaderko wody było, oj zimne ;o)) co prawda zaraz po pysznej marchewce, ale to nie niweluje mokrości zawartości, a jedynie może ciepłotę ;o))

O co Wam chodzi z Viką z tą serwetką? Źle przyklejona? Krzywa, za mało wydarta, podkolorowana w sensie brudna (bo w dwóch miejscach pędzel skądś ściągnął odrobinę fioletu podczas klejenia - to wiem)
Czy może chodzi o to że wzór na dwóch krawędziach?

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to moje pierwsze dzieło drewniane (to z bratkami) i tak mi się jakoś podobało ;o)))
drugie miało być dla mnie, bo lubię fiolety, a że nie było bratków wyszły bzy/lilaki jak kto woli.
Klientka się napatoczyła, zachciała 3 w fioletach to pędzikiem dorabiałam jeszcze jeden z bzami i jeden z tymi fiołkami ;o)))
Odpowiedz
#26
Pasada ,Ty sobie tak do serca zupełnie krytyk nie bierz.Tutaj sobie mówimy co nam się podoba co nie bo to w zasadzie najłatwiej w ten sposób sie uczymy.Jednak nie mam pojęcia co w/g Maoli nie wygląda dobrze, bo mnie wygląda bardzo dobrze.Tak się zdziwiłam,ze wróciłam do zdjęć by zobaczyć.Nie widzę nic.Chusteczniki bardzo mi się podobają .Fiolet też lubię.Trzy pokoje w moim domu są fioletowe.Wink. Pierwsze pudełko Stamperii ma fajną kompozycję.Jeśli chodzi o kursy takie to wiadomo,ze nie mówią wszystkiego bo zapewne należałoby przyjść na następny poziom.Ja na kursie nie byłam. Mój kurs zaczął się wraz z zapisaniem na to forum.Papiery ryżowe Stamperii uwielbiam.Jajko w puchowej pierzynce przypomina mi Hawajska tancerkę.Reszta jajek zachwycająca.Bombka mnie zauroczyła .To moja ulubiona serwetka na świątecznych Świecznikach.Nie pokazywałam ich na forum,wiec nie ma ich w moim wątku.Pasowałaby idealnie do nich.Pudełko z nutkami i serduszkami.Jest interesujące.Pomysł ciekawy.Wszystko z nim jest dobrze jednak nie w moim guście.Nie wiem czemu ale czuję,ze nie mogę oddychać patrząc na nie wiec wracam do pięknych jajek i i chusteczników.Są optymistyczne i takie radosne.Ogólnie prace bardzo ładne.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#27
Magdaleno ja nie tyle się przejmuję (nie, masz rację jednak się przejmuję w końcu to MOJE prace ;o)) ) co chciałabym wiedzieć co się Vice i Mariolce nie podoba, albo co zrobiłby inaczej, bo jak mam coś poprawić, kiedy nie wiem co dokładnie uderzyło dziewczyny po oczach? ;o))
Odpowiedz
#28
Coś wyczuwam że chodzi może o to że tło serwetek na chustecznikach idealnie się nie wtopiło i jest odrobinę widoczne. I ja tego nie uniknęłam.
Odpowiedz
#29
Ja myślę (jeśli wolno), że chodzi o bratkowy. A dokładnie o rant przetarty - nagle sie kończy, przerwa biała i motyw. Tak mi się zdaje, że to to
Odpowiedz
#30
Hmm, być może ;o)) Zauważyłam to jak wyschło, ale nie bardzo wiem jak to naprawić?
Przecierki robić po naklejeniu? Jakoś sobie tego nie wyobrażam ;o))

A z drugiej strony fakt faktem, że nie podobają mi się pisanki z krakiem jednoskładnikowym takim ciemnym i mocnym pod spodem, że prześwituje przez naklejoną serwetkę ;o)))
Więc jeśli to ten problem to poproszę o porady jak to zniwelować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl