Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
#11
śliczne to pudełeczko, fajnie dopasowane motywy, ale faktycznie brakuje mu lakieru. Na szkoleniach czy warsztatach zwykle brakuje czasu na więcej jak jedną warstwę lakieru, więc rozumiem :-) szkoda tylko że te stamperie nic o tym nie wspomniały, żeby lakierować do momentu stopienia motywu z tłem.
Odpowiedz
Reklama
#12
(04-11-2014, 10:57 PM)apawlaczka napisał(a): szkoda tylko że te stamperie nic o tym nie wspomniały, żeby lakierować do momentu stopienia motywu z tłem.

A to stamperie złośliwe! Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#13
Dołączam moje pierwsze chusteczniki z bratkami robiony na tempo by zdążyć przed wyjazdem mamusi
           

i jeszcze jajo z tym samym motywem również dla mamusi w pierzynce z piór indyka
   

i kolejny fioletowy

   

   

i jeszcze jeden fioletowy lubię ten kolor

           

i pierwsze pudełko
   

   

I kilka jajek:

           

   
Odpowiedz
#14
Różnorodnie u Ciebie. I Dobrze Smile
Pudełko z serduszkami intrygujące - takie na odwyrtkę - na ogól ozdabia się wieko, a dół zostaje jednokolorowy (przynajmniej ja tak robię). A tu "suprajsik" i to jaki efektowny!
Odpowiedz
#15
Najbardziej podobają mi się jajka Smile To z zajączkiem i motylem jest przeurocze (wydaje mi się, że podobne widziałam na inspirello, może to Twoje było? Smile) A to z różami to czym jest pokryte? Ma taką ciekawą powierzchnię.
Chusteczniki są do siebie bardzo podobne. Można powiedzieć, że masz swój styl Smile Też lubię fioletowy, jak już Oli zaobserwowała Big Grin Bardzo podoba mi się pudełko muzyczno-sercowe. Nieprzesadzone, fajne.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#16
jajka rewelacyjne. najbardziej podobają mi się ta z zajączkiem i ta z kogucikiem Smile
pudełko też bardzo ciekawe Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
#17
Ładne czyste prace,najbardziej do gustu przypadły mi jajcaSmile
Odpowiedz
#18
DecuDream to zającem na pewno nie było moje na inspirello, chyba jeszcze daleko mi do "tych" rejonów ;o))

A to z różami pokryte jest mikrogranulkami przezroczystymi, ale tego nie da się tak sfotografować by wydobyć jego urok i się nie sprzedało, ale że mi samej się podoba to zostaje ze mną ;o))

Dziękuję za miłe słowa.

Pudełko ozdobione trochę na odwrót, bo motyw jest z chusteczki do nosa a nie z serwetki. Te chusteczki pół motywu mają w jedną stronę, a pół w drugą dlatego mi nie pasowały na wieczko, ale na dół jak najbardziej, już znalazło właściciela ;o))
Odpowiedz
#19
O, i to najważniejsze. Ktoś pokochał, komuś służy. O to chodzi Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#20
Ale piękne te twoje chusteczniki ! przecierki pięknie ci wyszły, plus ładnie wkomponowane motywy Smile moja mama też uwielbia bratki ;-) a ja osobiście uwielbiam wszystko co fioletowe Winknaprawdę bardzo mi się podobają oba Smile szkatułka serduszkowa też bardzo udana... znowu się powtórzę, bardzo mi się podoba Big Grin a jajeczka są po prostu przeurocze, super motywy wybrałaś Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl