Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
#1
A więc (tak, wiem, że od "a więc" się nie zaczyna, ale co tam ;o)) ) pokazuję moje pierwsze prace.

Na pierwszy rzut to nieszczęsne pudełko ze szkolenia Stamperii, które mi się nie podoba.
       

Te przenikające się kolory, które się nie przenikają (a u pani ze Stamperii - mistrzostwo świata), ten kolor maskujący przyklejony motyw, uhhh okropność i do tego jeszcze się zrobił krak na tej farbie choć nie wiem skąd.
no i pierwszy transfer (wszystko na pierwszy raz wytarte na tych zajęciach)
   
Niestety zdjęć dwóch prac, tych lepsiejszych nie posadam w tym momencie.

I popełniona bombka (gdzieś reszta zdjęć zaginęła - nie wszystkie też były udokumentowane)
       

Jak na razie więcej nie mogę wstawić bo znikło okno załączników.
Odpowiedz
Reklama
#2
Pudełko nie jest złe, moim zdaniem. tylko wieczku przydałby sie szlif-np cieniowanie kwiatków, co by płaskie nie było. poza tym na moje oko powinny byc lepiej wycięte i lepiej zlakierowane żeby wtopić obrazek.
Bombka-podoba mi się, chociaz pewnie blizej innych świąt niż Wielkanocne by były jeszcze ładniejsze Big Grin
co do transferu-jak na pierwszy raz uwazam że jest naprawde dobry, ja mojego pierwszego nie publikowałam bo sie nie nadawał Big Grin nie zdjełaś całego papieru, przynajmniej tak to wygląda.
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#3
Eeee... ładnie jest i przede wszystkim starannie.
Widzisz, tutejsze Duszki to mistrzynie, ja zatrzymałam się i mogę tylko doskonalić staranność. Tobie życzę Ci abyś im dorównała (a w duchu - przebij je Wink , ale czy to możliwe...?)
Odpowiedz
#4
~Jak dla mnie to prace całkiem udane Wink) Podoba mi się bok pudła ale bombka jest pierwsza klasa Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o lakierowanie to było pociągnięte tylko raz jakimś lakierem satynowym Stamperii oczywiście, one te Stamperie (panie) ani razu nie wspominały o tym, żeby lakierować prace dziesiątki razy ;o)) by było cudnie, a jakoś nie miałam do tego pudła więcej sentymentu by je dodatkowo w domu smyrać. ;o)
Odpowiedz
#6
Mnie pudełko nie zachwyciło i to nie tylko dlatego, że tego lakieru...
Ale podoba mi się w nim kolorystyka Wink

Za to bombka - o, tak! Wszystko w niej jest akurat - kolor, śnieg, skrzący mróz, fajnie skomponowany motyw, lubię tak, no i ponieważ sama tak nie umiem, a lubię, to zabieram! Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Naprawdę rzadko komu pierwsza praca i to jeszcze z warsztatów wychodzi cud-miód. Pudełko nie jest wcale złe, pomijam styl, bo to nie moje klimaty. Ja na nim widzę przede wszystkim "grzech nadmiaru", za dużo wzorów, kolorów, jeszcze kropki na bokach - ale doskonale rozumiem, że za pierwszym razem koniecznie chce się zrobić dużo wszystkiego Smile
Bombka za to bardzo dobra!

Okienko załaczników "znikło", bo do jednego posta możesz wstawić naraz tylko pięć zdjęć. Jeśli chcesz więcej, to po prostu piszesz kolejnego posta - posty napisane jeden pod drugim wyświetlą się jako jeden, a każdorazowo będziesz mogła dołączyć 5 zdjęć.
Odpowiedz
#8
O i to jest "ta wiedza", której nie doczytałam bo jej nie ma albo jej nie znalazłam, ale teraz już wiem ;o)) Dziękuję za komentarze, później dodam inne zdjęcia a zaległości będę nadrabiać w święta i wtedy będę do Was zaglądać i komentować. Idę tworzyć ;o)
Odpowiedz
#9
Świetna bombka Smile Zazdroszczę takiej. A na pudełko fajny pomysł miałaś, ładny błękit, białe kropeczki i papier. Mimo że serwetki łatwo się marszczą, to i tak będę polecać je początkującym. Po przyklejeniu nie widać przejść na tło, łatwiej je wtopić.
Brawa za pierwsze prace, czekam na następne Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#10
Poczatki....
Bombka super. Udana w 100%.
Transfer tez mi sie podoba. Te przetarcia dodaja uroku, starosci i ''tego czegos'' co w transferach potrzeba, czyli jest good.
Pudelko....mnie sie nie podoba, chociaz zle nie jest. Dziewczyny maja racje, poprawic i bedzie lepiej.
Czekam na kolejne poczatki....Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl