Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
jajka rewelacyjne. najbardziej podobają mi się ta z zajączkiem i ta z kogucikiem Smile
pudełko też bardzo ciekawe Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
Ładne czyste prace,najbardziej do gustu przypadły mi jajcaSmile
Odpowiedz
DecuDream to zającem na pewno nie było moje na inspirello, chyba jeszcze daleko mi do "tych" rejonów ;o))

A to z różami pokryte jest mikrogranulkami przezroczystymi, ale tego nie da się tak sfotografować by wydobyć jego urok i się nie sprzedało, ale że mi samej się podoba to zostaje ze mną ;o))

Dziękuję za miłe słowa.

Pudełko ozdobione trochę na odwrót, bo motyw jest z chusteczki do nosa a nie z serwetki. Te chusteczki pół motywu mają w jedną stronę, a pół w drugą dlatego mi nie pasowały na wieczko, ale na dół jak najbardziej, już znalazło właściciela ;o))
Odpowiedz
O, i to najważniejsze. Ktoś pokochał, komuś służy. O to chodzi Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ale piękne te twoje chusteczniki ! przecierki pięknie ci wyszły, plus ładnie wkomponowane motywy Smile moja mama też uwielbia bratki ;-) a ja osobiście uwielbiam wszystko co fioletowe Winknaprawdę bardzo mi się podobają oba Smile szkatułka serduszkowa też bardzo udana... znowu się powtórzę, bardzo mi się podoba Big Grin a jajeczka są po prostu przeurocze, super motywy wybrałaś Smile
Odpowiedz
Czy Ty na przecierkach masz fiolet pod spodem??? Ostatnio albo jest moda na fiolety, albo mi monitor sfiksowalTongue W kazdym razie chusteczniki bardzo eleganckie. Przecierki ladne, motywy fajnie dobrane, nie za duzo tam, ani nie za malo. Porwalabym ten z bzem, bo bez lubie a i motyw mi sie podoba.
Pierwsze pudeleczko tez ladne. Dobrze, ze na wieczku nic nie dawalas bo by bylo za duzo. Tylko powiedz prosze co jest dookola serduszka w srodku. Jakos tak mi to dziwnie wyglada.
A jajca, jak to jajca.....wielkanocno wiosenne, czyli takie jakie byc powinnySmile
Odpowiedz
Reklama
Dookoła serduszka jest "patina anticanta" jak to mówiły panie ze stamperii na szkoleniu ;o)) w wersji srebrnej pasty za około 16 zł z empika. Tak mi jakoś dziwnie wystawało to serce z niczego i je podmalowałam, podmalowałam też ranty w środku by jakoś jeszcze wiązała się z całym pudełkiem. Na zdjęciu oczywiście nie widać, że ta patyna się mieni ;o)
Chyba oprócz decoupagu trzeba jeszcze przejść przyspieszone kursy fotografii ;o))
Odpowiedz
Ty zmieniaj prędko tytuł swojego wątku, bo to już nie są żadne tam "wypociny"! Bardzo ładne chusteczniki, przecierki dobrze skomponowane z motywami, czysto, dokładnie. Pudełko z sercami - rewelacja. Mam te chusteczki i na taki pomysł bym nie wpadła, super to wygląda. Nie podoba mi się tylko ta obwódka wokół serca we wnętrzu wieczka, zdecydowanie wolałabym jo obmalowane szczelnie ciemnym kolorem.

Z pisanek to zdecydowanie ta z kogutem! Smile
Odpowiedz
Nic dziwnego, że pudełko zmieniło właściciela Smile urocze Smile
pisanki ciekawe i różnorakie, ładnie skomponowane i kolorystycznie super
natomiast chusteczniki......... tutaj przecierki, wykonanie, lakier bardzo, bardzo, ale naklejenie motywu ??? sama zobacz, nie bardzo to wygląda dobrze.
Odpowiedz
Malola napisała dokładnie to, co napisałabym sama - podpisuję się więc pod jej postem Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości