Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Świetna bombka Smile Zazdroszczę takiej. A na pudełko fajny pomysł miałaś, ładny błękit, białe kropeczki i papier. Mimo że serwetki łatwo się marszczą, to i tak będę polecać je początkującym. Po przyklejeniu nie widać przejść na tło, łatwiej je wtopić.
Brawa za pierwsze prace, czekam na następne Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
pudełko wcale nie jest takie złe, kolorystyka bardzo ładna, można nad nim popracować i poprawić to tu to tam, natomiast bombka bardzo ładna. No początki łatwe nie są, ale trzymam kciuki.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Poczatki....
Bombka super. Udana w 100%.
Transfer tez mi sie podoba. Te przetarcia dodaja uroku, starosci i ''tego czegos'' co w transferach potrzeba, czyli jest good.
Pudelko....mnie sie nie podoba, chociaz zle nie jest. Dziewczyny maja racje, poprawic i bedzie lepiej.
Czekam na kolejne poczatki....Smile
Odpowiedz
śliczne to pudełeczko, fajnie dopasowane motywy, ale faktycznie brakuje mu lakieru. Na szkoleniach czy warsztatach zwykle brakuje czasu na więcej jak jedną warstwę lakieru, więc rozumiem :-) szkoda tylko że te stamperie nic o tym nie wspomniały, żeby lakierować do momentu stopienia motywu z tłem.
Odpowiedz
(04-11-2014, 10:57 PM)apawlaczka napisał(a): szkoda tylko że te stamperie nic o tym nie wspomniały, żeby lakierować do momentu stopienia motywu z tłem.

A to stamperie złośliwe! Big Grin
Odpowiedz
Dołączam moje pierwsze chusteczniki z bratkami robiony na tempo by zdążyć przed wyjazdem mamusi

i jeszcze jajo z tym samym motywem również dla mamusi w pierzynce z piór indyka

i kolejny fioletowy

i jeszcze jeden fioletowy lubię ten kolor

i pierwsze pudełko

I kilka jajek:

Odpowiedz
Reklama
Różnorodnie u Ciebie. I Dobrze Smile
Pudełko z serduszkami intrygujące - takie na odwyrtkę - na ogól ozdabia się wieko, a dół zostaje jednokolorowy (przynajmniej ja tak robię). A tu "suprajsik" i to jaki efektowny!
Odpowiedz
Najbardziej podobają mi się jajka Smile To z zajączkiem i motylem jest przeurocze (wydaje mi się, że podobne widziałam na inspirello, może to Twoje było? Smile) A to z różami to czym jest pokryte? Ma taką ciekawą powierzchnię.
Chusteczniki są do siebie bardzo podobne. Można powiedzieć, że masz swój styl Smile Też lubię fioletowy, jak już Oli zaobserwowała Big Grin Bardzo podoba mi się pudełko muzyczno-sercowe. Nieprzesadzone, fajne.
Odpowiedz
Bardzo fajne prace. A jajko ostatnie zabieram. Cudny kogucik. Smile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Ciekawe pudełeczko z serduszkami, tak jak napisała Virgo - odwrotnie, rzeczywiście w większości widzi się ozdobione wieka pudełek. Pisanki są ze styropianu?
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości