Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgodnie z obietnicą na powitanie
#1
Witajcie
Odpowiedz
Reklama
#2
Kilka, skromnych...?
Jajajaj... to te nie skromne to koniecznie do osobnego wora Smile
Odpowiedz
#3
Nieskromnych nie ma. Mam za małe doświadczenie w temacie by się nadymać i puszyć.
U mnie dominuje prostota, kurzą się preparaty do spękań... i góra innych dodatków których nie widzę potrzeby dodawać. Widocznie skomplikowani ludzie stronią od przepychu.

dziękuję oli za cenne uwagi. Od dawana nie poruszam się po forach. Proszę o wybaczenie za popełniane gafy.
Odpowiedz
#4
Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałaś Sad
Odpowiedz
#5
Zrozumiałam, ze moje (po)tworki mocno nie straszą. :-) ? ...czy :-(
Odpowiedz
#6
Witaj i pokazuj więcej Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
oj dziewczyno kochana coś nie masz szczęścia do początków u nas, nie masz, ale nic się nie martw jakoś tak trafiłaś normalnie jest u nas mega miło i wesoło.
dziewczyną chodziło abyś w witalniku napisała coś o sobie. wiesz my nasze forum traktujemy jak drugi dom a uczestników jak rodzinę. jednym słowem jak wchodzisz do kogoś do domu pierwszy raz to nie zaczynasz od "moje prace są skromne i nie używam preparatów do spękań" a raczej od Cześć mam na imię.... pochodzę z .... i zajmuję się decu od .... albo coś na ten kształt. tak czy inaczej witaj w naszej decu-rodzinie.
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#8
Mirando, sfukałyśmy Cię na dzień dobry w wątku o serwetkach, ale to tylko dlatego, że jesteśmy wyczulone na cwaniaczków, który tu próbują wejść tylko i wyłącznie po to, żeby coś sprzedać lub zareklamować.
A tak naprawdę jesteśmy do rany przyłóż Big Grin Witaj na forum, jeśli będziesz miała na początku trudności ze zorientowaniem się co i jak działa, to pytaj, zawsze pomożemy.
A parę słów o sobie możesz napisać Smile
Odpowiedz
#9
Cóż... Wasz atak jest częściowo usprawiedliwiony. Nie napisałam o sobie zdania a wypadało. Wynikało to z tego, że i moja wiedza na temat samego forum i jego Użytkowników w ocenie jest zerowa. Nie podglądałam wątków, nie analizowałam kto jest kim i co robi... Zarejestrowałam się po to by zacząć Was poznawać.
Weźcie proszę pod uwagę że nie każda nowa osoba potrafi na dzień dobry pisać o sobie. Jestem introwertykiem któremu lepiej wychodzi słuchanie ludzi niż mówienie o sobie. Czasami trzeba wymienić z kimś kilka neutralnych zdań by informacje prywatne zaczęły wypływać... Warto dać nowym osobom czas na zrzucenie skorupy. To później procentuje...
Z pisaniem o sobie zawsze mam kłopot... Pochodzę z Zagłębia Dąbrowkiego lecz od 9 lat mieszkam rzut beretem od Białegostoku. Rękodziełem zajmuję się od 12 roku życia czyli już 17 lat. W początkowym okresie przez kilka lat dominował haft krzyżykowy i malarstwo na szkle. Po obowiązkowym okresie remisji poświęciłam się fotografii która jest moja największa miłością. Decoupage stoi zaraz po niej... Za estetkę nigdy się nie uważałam. Piękno i brzydota przyciąga mnie do siebie równie mocno. Mam duży pokory i tolerancji w stosunku do wszystkiego co jest poza normą. Z wykształcenia jestem pedagogiem... Psychologiem in statu nascendi. Prywatnie żona i mama żywej 5 latki.
Odpowiedz
#10
O, widzisz - introwertykiem to ja też jestem Big Grin
i belfrem (co prawda niepraktykującym już, bo mnie wessały inne dziedziny),
a i brzydota mnie również pociąga i przyciąga z siłą Niagary, co widać choćby w szufladzie Big Grin
Znaczy jest nas już dwie.
Witaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl