Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich :)
#11
Dziękuję bardzo Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Fajnie że w tak młodym wieku masz w sobie otwartość na rękodzieło i próbowanie w temacie swych sił. Nie będę życzyć łatwych początków bo chyba najwięcej można nauczyć się na gromadząc porażki. Wytrwałości Oliwio i wyobraźni.
Odpowiedz
#13
Serdecznie dziękuję ponownie Smile
Odpowiedz
#14
Witaj Oliwio, bardzo ładne masz imię, lubię je od od bardzo dawna. Mam nadzieję, że się tu zadomowisz.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#15
Oliwka tak się zastanawiałam skąd ty wytrzasnęłaś ten nick, jest trudny i ciężko-zapamiętywalny i w dodatku sama nie wiesz czy dobrze przetłumaczony. Dla mnie będziesz Oliwią :-) Fajnie że w tak młodym wieku garniesz się do rękodzieła :-) trzymam kciuki za twoje decoupageowe poczynania
Odpowiedz
#16
Witaj Oliwia Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#17
Witam i ja i cieszę się, że taka młoda osoba tez zainteresowała się tym co nas inspiruje. Życzę wytrwałości moja pannoSmile
Odpowiedz
#18
Witaj Oliwko.Ja też wolę Twoje imię od tego długiego "nikname" Smile zwłaszcza,ze moja córka też ma na imię Oliwka.Nie ma jednak takiego zacięcia do decoupage.Co prawda ma talent...ale uważa,że to wszystko za długo schnie.Woli malować.Wszystko przed Tobą.Szerokiej drogi w labiryncie wyobraźni...
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#19
Witaj, witaj a i moje dziecię takie nosi imię ;o)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl