Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje pierwsze prace
#21
Bardzo fajna i w moich kolorach więc już za nie masz plusa. Kotek świetny i do tego ta żarówiasta kokardka w środku Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#22
Za kotami nie przepadam, ale ten jest slodki. Takie moge polubic.
Podoba mi sie tez odcien niebieskiego....taki jak lubie.
Za to kokardka w srodku nie pasuje mi kolorystycznie.Choc z drugiej strony mozna sie przyzwyczaic i traktowac ja jako akcent.
Odpowiedz
#23
No właśnie, lepsza taka niż niebieska Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#24
Fajowa szkatułka Smile śliczny ten motyw z kotkiem, to chyba szablon ? bo wydaje mi się że jest farbą namalowany. Ja bym jeszcze dodała kilka warstw lakieru Wink
Odpowiedz
#25
A mnie się właśnie wydaje, że transfer z zapasem tła.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#26
jak transfer to ja chce ten obrazek bo jest superowy ! Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Bardzo ładna rzecz, fajny motyw i ładne przejście od bieli do niebieskiego. W środku troszkę przeszkadzają mi niedokładnie pomalowane krawędzie biało-niebieskie, na zewnątrz przydałoby się więcej lakieru, z lekkim przeszlifowaniem pomiędzy warstwami.
Odpowiedz
#28
Tak to transfer ale z drukarki atramentowej a zrobilam jak z laserowki dlatego jest podmalowany czarna farbka Wink
Wlasnie na zdjeciach slabo widac te przejscia z bialego do niebieskiego Sad
Jak znajde obrazek (a musze bo kolezanka chce pudelko z tym samym motywem) to wkleje Smile
Ciesze, ze sie podoba Smile
Odpowiedz
#29
Szkatułka z kotkiem prezentuje się ładnie. By kolor z zewnątrz nie wchodził do środka najlepiej po wyschnięciu delikatnie usunąć go drobnym papierem ściernym. Zachowaj ostrożność na samej krawędzi by nie wytarło się do drewna. Będzie super.
Odpowiedz
#30
Dziewczyny macie kotka: https://lh5.googleusercontent.com/-DxL4P...533/5o.jpg Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl