Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11
#21
Super pudło (wywal tę koronkę Wink) a i bombki bombowe, tak trzymaj Smile


-------------------------------

Oj nie doczytałam, że oli już Ci kazał urwać i urwałaś Big Grin dobrze!
Odpowiedz
Reklama
#22
... to skoro mowa przepychu i pstrzeniu to jeszcze mam cuś takiego:
   
   
   
   
   

I wtedy Boże Narodzenie mamy z głowy i zabieram się za jajca.
Już czekają zagruntowane. Pewnie jeszcze trochę poczekają Tongue
Mam jeszcze sporo pudełek i skrzynek na granicy kiczu, wciąż szukam własnego stylu i eksperymentuję.
Odpowiedz
#23
Trochę niezrównoważone to wieko (ciąży na prawo) ale mnie się podoba Smile i to pomimo tego, że jakoś do tych rafaelowskich estymą wielką nie pałam...
nie, nie tak - pałam - poniekąd, ale opatrzyły mi się do granic wytrzymałości na milionie prac, na których występują.
Ale Twoje mi się podoba.
Mówiłam już?
A tak...
No i co z tego, jak mi się podoba? Tongue
Odpowiedz
#24
Hm, mnie się też podoba, wiesz, jak my tu mówimy, każdy kto się zajmuje decou musi kiedyś zrobić coś z lawendą oraz z tymi aniołkami Big Grin Więc faktycznie opatrzone są do granic bólu, ale Twoja praca się broni doskonale, brawo.
Odpowiedz
#25
Ja się ucieszam jak się podoba. Uśmiechacie mnie Wink
Odpowiedz
#26
(03-10-2014, 02:02 PM)Erato napisał(a): Hm, mnie się też podoba, wiesz, jak my tu mówimy, każdy kto się zajmuje decou musi kiedyś zrobić coś z lawendą oraz z tymi aniołkami Big Grin

Zgadzam się, lawendę mam za sobą, do tych aniołków podchody nie raz robiłam, serwetek z tym tematem mam kilka, ale jeszcze widać nie czas na nich.

Alu, urocze są Twoje bombki i może dobrze, że teraz je pokazujesz, gdy świat w jajcach szaleje, Big Grin
Świetny pomysł, by szkatułkę skompletować z bombkami w środku. Myślę, że wykorzystam ten pomysł na Boże Narodzenie 14.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#27
szkatułka pierwsza z jedna z moich ulubionych serwetek, fajnie zrobiona, ale faktycznie na pierwszy rzut oka od razu pomyślałam o wywaleniu koronki :-) Za aniołkowymi motywami jakoś nie przepadam, aczkolwiek Twój pomysł na skrzyneczkę na bombki bardzo mi się spodobał, sporo pracy włożyłaś w jej wykonanie.
Odpowiedz
#28
Aaaaa i pomysł z siankiem super, zawsze go można jeszcze na stół świąteczny położyć, tak symbolicznie Smile
PS. Niezłe jest to, że przed chwilą swoją pisankę skończyłam i gadam tu o sianku na B. Narodzenie Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#29
Za aniołkowymi motywami nie przepadam, chociaż możliwe, że coś uczynię anielskiego. Pudełko całkiem, całkiem, ale ta koronka...
Odpowiedz
#30
Bombki??? A co tam...jedne lubi rybki.....
Ladne wykonanie. Na temat motywu sie nie wypowiadam, bo tych ''grubasow latajacych'' nie znosze.
Gdybym miala porwac pudlo, wzielabym to pierwsze. Tam co prawda tez grubaska widze, ale jakos bym go znioslaTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl