Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11
#11
Te przetarcia na jajkowym kraku wyszły bardzo-bardzo Smile
Słoik mi się podoba ogromnie (a to wieko łatwo poprawić, jeśli faktycznie Cię razi - wystarczy przejechać po całości bitumem i zetrzeć go tam, gdzie go nie chcesz Wink )
Bombka jest cudna... ale tam, gdzie nie ma motywu...
ja bym zrobiła w całości taką, jak na pierwszym zdjęciu... już ją widzę swoimi dusznymi oczyma Smile
Butelka podoba mi się najmniej. Spróbuj przejechać po reliefie patyna lub bitumem i zetrzyj nadmiar na wypukłościach tak, aby przybrudzenia zostały tylko w załomach. Tak samo zaakcentuj górę szyjki.
No i trochę bardziej wtop motyw w tło, tak, żeby nie było tych jasnych plam wokół kwiatków. W niektórych miejscach już tak zrobiłaś...
Odpowiedz
Reklama
#12
No, no... Ładnie. Bombka intrygująca - pokaż jej więcej proszę.
Odpowiedz
#13
Piękne spękania na bombce, a słoik podoba mi się najbardziej. Zrobiony jest w podobnym stylu jak butelka paryska. Super.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
Słój bardzo mi sie podoba taki, jaki jest. Wcale nie uważam, żeby zakrętce czegoś brakowało Smile
Bombka jest intrygująca, nie widziałam jeszcze tak dobranego wzoru i kolorystyki... Choć to nie w moim stylu. Piękny krak.

Butelka do mnie nie przemawia, bo jest zupełnie niespójna - zimowa śnieżynka w tym reliefów na gorze, a na dole nagle hortensja, biel z brązem zbyt ostro się odcina, do tego wszystkiego jeszcze koronka na gorze. Być może trzeba by zrezygnować z tej śnieżnej bieli i całość spatynowac... Kwiat na śniegu byłby owszem ładny, gdyby nie ta plama brązu wokół niego, motyw trzeba było dokładnie wyciąć.

Ale generalnie Twoje prace wyglądają na o wiele bardziej "zaawansowane", niż by sądzić po krótkim jeszcze czasie, w jakim sie parasz decou!
Odpowiedz
#15
fajne, staranne prace, najbardziej podoba i się ostatnio słoik Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#16
wow, jestem bardzo mile zaskoczona, bo po tym jak pisałaś że "odstajesz" to myślałam, że faktycznie skromna świeżynka jesteś, a tu proszę :-) Butelki dopracowane i z pomysłem, pięknie wylakierowane. Widać nie brakuje Ci kreatywności, bo od początku poprzeczkę postawiłaś sobie wysoko i z każdą pracą się rozwijasz. Słoik na kawę tez bardzo udany, podoba mi się patynowanie. Pozostałe prace również ciekawe, aczkolwiek róża na bombce do mnie nie przemawia, ale to już kwestia gustu - doceniam światne wykonanie. No powiem, że jako dekupażystka zapowiadasz się baaaaardzo obiecująco. Ciekawi mnie co pokażesz nam dalej :-)
Odpowiedz
Reklama
#17
Piję kawkę...
Pogońcie mnie bo powinnam Was zarzucić jajami a tu... święta mi się pomyliły, wiosna świeci słońcem... Smile Już po spacerze, nawet kąpiel w stawie zaliczyliśmy. Wiosna Smile
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#18
Urywam. Przeładowane, na pewno, chciałam jak najwięcej rzeczy wypróbować. Wciąż najwięcej radości mi dają te złocenia, patynowania, brązowienia, bejcowania, koronkowania... och Smile i upycham ile się da
Odpowiedz
#19
Fajowo i kolorowo . Mi się podoba Smile. Koronka może być Wink.
Odpowiedz
#20
Rób szybko te jaja, bo jeśli będą równie udane, jak bombki, to szkoda za długo czekać Smile Bombki bardzo, bardzo dobre, gęsto skomponowany wzór, wszystko pasuje.
Pudełko jak dla mnie przeładowane, sam motyw z serwetki jest już sam w sobie "ućkany", a tu wzór na dole i na górze, i w środku. Koronkę pominę milczeniem Big Grin Wiem, że wiele osób gustuje w takich bogatych pracach, więc na pewno się spodoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl