Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitalnik sobotni
#11
Witaj Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Witaj, rob, pokazuj, powiemy co dobrze a co poprawic. Jedno moge Ci juz teraz powiedziec- cokolwiek zrobisz, nawet zle to nie wyrzucaj. Kosz nasz wrogSmile
Odpowiedz
#13
Ness z jakowej krainy przybywasz i nas tak zacnie staropolskimi archaizmami raczysz??? Od proga witam Cię i ja, onegdaj wnuczką Kargulową zwana :-)
Odpowiedz
#14
I ja przywitam Cię serdecznie Wink)
Świetnie się Ciebie czyta i myślę, że Twoje prace przyniosą nam tyle uśmiechu co i Twoje pisanie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#15
Witaj aśćka, Puszczę Notecką znam jak własną kieszeń Smile - toś mi chyba krajanka...
A z których tyś rejonów?
Odpowiedz
#16
Witam weekendowo Smile Zleciał tydzień i w końcu jutro zabierać się bedę z wielkim trudem i mozołem do wstawienia zdjęć moich cudów.....Oj cuda to, cuuuuuuda Smile)) Puszcza Notecka wielka, a jam z rejonów Drezdeneckich, chociaż chwilowo przebywam w krainie Andersena i wcale tu bajowo nie jest Smile) Tak więc ciekawam czy waćpanna i owe drezdeneckie rejony znasz jako swoją własną kabzę, hę? A co do ewentualnego wyrzucania tudzież pozbywania się moich wytworów w czeluści kubła je ewentualnie wrzucając to stanowcze veto na samym początku sobie w owym kierunku zapodałam i tako zapełniam kufer udanymi jak i częściej nieudanymi rękoczynami mymi. Tak czy siak - jutro z rańca samego w fotoamatora zabawiać się będę i kole zachodu słońca ukażę się w pełnej krasie Smile)) No nie ja, nie ja, te moje 'dzieła' Smile) Dziękuję za powitania tym którym jeszcze nie dziękowałam i życząc tak miłego wieczoru jako i kolejnych dni wolnych zmykam w świat 'decu' w lekturze się zanurzając Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Ness, no już Cię lubię za ten sienkiewiczowski styl w połączeniu z mym ulubionym Garfieldem w avatarze Big Grin Czekamy na KONTERFEKTY, waćpani Tongue
Odpowiedz
#18
Kur...czaczki, słownik staropolszczyny mi potrzebny będzie? Wink
Ness, nic w żadne czeluści, pstrykaj zdjęcia (jak by Sienkiewicz je nazwał?) i wstawiaj Smile
Odpowiedz
#19
I co? I co ? I co???? Chciałam, no chciałam łokropieńsko Sad((((( I wrzuciłam raptem 5 zdjęć i potem katastrofolandia...Nic więcej wejść nie chciało! Zlikwidowałam posta, albowiem nie chcę części swej twórczości diabelskiej zaprezentować jeno całość, co by wszelakie wasze powątpiewania w jedności mieć. Co i jak ja mam zrobić ażeby wszystkie foty wrzucić? No pomóżcie mi waćpanny i waćpanowie... Jam zieleniak niczym ten naciowy na straganie Sad
Odpowiedz
#20
No wszystkich w jednym poście to się nie da - można tylko pięć fot załączyć...
I nie dawaj od razu całego przekroju twórczości swej zacnej, bo taki ogrom jest nie do zapamiętania. Dawkuj nam, dawaj po trochu, wtedy łatwiej nam będzie sobie poużywać Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl