Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRUPA WSPARCIA ;)
#21
jomajka12
"Obyś pozostał tu tak długo, jak długi jest Twój wpis."
Oby była jakaś zależność pomiędzy długością wypowiedzi, a zapałem i motywacjo działania.
Ja osobiście w to nie wierzę, bo z natury jestem małomówny, a decoupowałbym wszystko i wszystkich, ale skoro tak myślisz, to szacunek dla Ciebie.

Shanna
"Zastanawialam sie przez dobra chwile co Twoja zona robila na polce w biedronce"
Rozbawiłaś mnie niemal do łez Smile i za to bardzo dziękuję.

grarut
"Ja tylko jestem ciekawa, czy Ty będziesz długodystansowcem na forum..."
Tak, my faceci z reguły jesteśmy postrzegani jako krótkodystansowcy (cokolwiek autor miał na myśl Wink natopmiast co do decoupage'u i wszelkiego DIY to myślę, że nie można od tego się uwolnić, bo jesli raz się zobaczy, że można zrobić coś z niczego, to chyba nikt nie chce cofnąć się w rozwoju Smile


Erato
Ciao Moretti, jakoś z włoska brzmi Twój nick
A Twój nick mówi mi, że możesz być moim natchnieniem... Smile


asiek_71
Witam i ja, życzę aby Ci nie minął zapał i żeby z włoska brzmiący nick Twój na długo zagościł na forumSmile

Jeśli tylko uda mi się podzielić swój czas na pracę, rodzinę i moja nową miłość (dcpg), to bardzo chętnie, bo widzę, że to forum to bardzo ważne miejsce, a ludzie tutaj wyjątkowi.


DecouDream
Ja często mówię do męża "Mów mi, co tu zetrzeć lub dodać, bo będę lakierować" i naprawdę bardzo często ma rację.

Ja chyba tylko w żartach mówię żonie co i gdzie ma zetrzeć, bo gdybym przegiął, to mógłbym już nigdy więcej nie spróbować takich specjałów jakie mi serwuje.
Jakbym miał określić słowami jej kuchnię, to nie kombinuje jak tu połączyć anchois z tatarakiem, tylko stara się, by prosta zwykła polska potrawa smakowała tak obłędnie , że ma się ochotę wylizać talerz, chociaż nie wypada Wink

apawlaczka
"Tylko aby się nie zrażaj jak Cię któraś z nas czarodziejek obsmaruje, bo my tu szczere czasem do bólu"
Cieszę się bo Wasze obsmarowanie jest niczym w porównaniu do warunków w mojej normalnej pracy. U nas zamiast konstruktywnej krytyki jest tylko wykorzystanie słabości współpracownika, ironie, sarkazmy, pomówienia, obgadania, oczerniania, donosy, zmowy, spiski i wszelkiego rodzaju knucia oraz podkopywania i inne tego rodzaju dyrdymały, aby tak uprzykrzyć życie współpracownikowi, by sam się zwolnił.

Ło jeny lubimy tu pozytywne dusze, wyczuwam, że taki właśnie jesteś :-)
Dziękuję za Twoją ocenę.
Nie mi siebie oceniać, natomiast mogę powiedzieć, że najbardziej jestem kontent, gdy mogę komuś sprawić wielką przyjemność. Stąd pomysł na decoupage i tego typu prezenty.

Ginger
Myślę,że kolega tworzy teraz swoje dzieła i pochwali się jak już zrobi.
Wiara w ludzi, to to ,czego brakuje wielu z nas. Na szczęście nie Tobie.
Dziękuję Ginger


Tak na prawdę powody mojej nieobecności na forum są dość prozaiczne.
Męcząc się z grypopodobną chorobą rodziny i siebie samego nie mogę pozbierać myśli, by normalnie funkcjonować, a co dopiero coś decoupować Smile
Ale już powoli się wygrzebuję z łóżka i spędziłem sobotni czas bardzo owocnie i pracowicie. Co jest do "przerobienia" i nie zdążyło uciec, to wpadło w moje ręce i zostało przemalowane stanowiąc podkład pod późniejsze poczynania


A tak poza tym, to serdecznie dziekuję wszystkim z Was za miłe przywitanie, wiarę w nowego decoupanta, który chce wejść w Wasze szeregi, dzielnie walczyć z szarością życia codziennego i upiększać co się da, aby sobie i innym, a w szczególności innym poprawiać nastrój swoim "chorym widzimisię" Wink

PS. A prorpos mojego widzimisię... moja WYJATKOWA ŻONKA nie ma nic przeciwko temu, abym przetrawił NIE NASZE stare meble kuchenne, z których korzystamy, bo teściowie pozwolili.
A więc już się szykuje całkiem fajna powierzchnia do przerobienia.

PS2. Jak już się dowiem jak i gdzie wstawiać "swoje wypociny" to Wam wpierw pewnie napiszę, że jestem zupełnym amatorem, który przede wszystkim nie mając ani wiedzy, ani odpowiednich funduszy szuka okazji do zrobienia czegoś dla kogoś w ramach ćwiczeń w myśl zasady, którą moja polonistka codzień tłukła nam do głowy.
"Pamietajcie , ćwiczenie czyni mistrza. Uczycie sie dla siebie, nie dla mnie."
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za wyjątkowe przywitanie.
Odpowiedz
Reklama
#22
Wow, meble kuchenne to brzmi jak prawdziwe wyzwanie Big Grin I takie projekty już tu widywałyśmy na forum, wiec i Tobie na pewno pomożemy.
Odpowiedz
#23
Witaj! Bardzo spodobal mi sie Twoj powitalny wpis. Na pewno zostaniesz na dluzej... tworz i pokazuj!
Odpowiedz
#24
Zdrowiej i do dzieła Smile Trafiłeś dobrze, nawet bardzo dobrze - tu same kochane "babolce". Obyś i Ty został.
Odpowiedz
#25
Rob te meble i pokazuj. Ale najpierw wykuruj sie do konca cobys mlodego nie zarazil.
Odpowiedz
#26
Witaj Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
pokazuj nam ładnie pokazuj (tylko bez skojarzeńTongue)
Odpowiedz
#28
Witaj!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl