Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy Oli się nudzi...Mydło kawowe str 68
A ja bardzo lubię. Torebki bardzo mi się podobają. Jedna dziewczyna na facebooku robi przeurocze misie. No a szal wymiata.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Jak Ty się zmęczyłaś to taka robota już nie dla mnie. Jednak podziwiam wielce Wink)) I zostanę przy mniej
męczącym decu Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Co prawda nie przepadam za takimi durnowieszkami, ale zadanie na kursie takie było, to zrobiłam. Do szala miało być zapięcie w formie przestrzennej. Ufilcowane na mokro i dopiero w domu scalone i uformowane na sucho. Za nic tego na sobie nie przypnę, ale ja wszelkich kwiatuszków doczepianych nie lubię. Na sobie, bo na innych - bardzo proszę.Big Grin

Załączone pliki Miniatury

Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Pieknie. Ja filcowalam na mokro.
Odpowiedz
Ładna ta lelyja wodna Wink. Wyszła super . We włoski sobie wepnij jak nie chcesz na szalu Big GrinTongue.
Odpowiedz
A ja tam mogłabym sobie tego kwiateńka gdzieś przypiąćBig Grin Bardzo mi się podobaSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Dzięki!
Wiolka, naokoło wszyscy by umarli ze śmiechu. Ja to wiesz, dżinsy i t-shirt :-)
Odpowiedz
Przecież śmiech to zdrowie . Jak bedziesz szła w niedziele do proboszcza nie zapomnij o kwiecie WinkSmile.
Odpowiedz
no padnę ale lilija, a może do kapelutka :-) ja nie lubię takich dodatków, ale szacun za wykonanie :-)
Odpowiedz
Ańka, no jasna, ja i kapelutek. Lelija się zakurzy, za żadne pieniądze czegoś takiego bym nie przypięła!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości