Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy Oli się nudzi...Mydło kawowe str 68
Ryczę ze śmiechu. Wy jesteście niemożliwe !!!! Filcowanie w żabich kolorkach, to chyba jakieś egzotyczne żaby były :-) ja mieszkam blisko Torunia więc zaopatrzę się na sabat w pierniczki i czekoladę z Wisły :-)
Oli widzę, że warsztaty były udane, szal nie w moich kolorach, ale doceniam wykonanie, dla mnie to czysta abstrakcja, jak z resztą Ci wcześniej pisałam :-)
Odpowiedz
Reklama
Ańka, przeca ten szal tez kompletnie nie w moich kolorach, ale kobieta przekorną jest :-P
Czekolada z Wisły koniecznie, pycha!
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Ile welenki na to poszlo?
Odpowiedz
No właśnie próbowałam ustalić i nie udało się Undecided Zdaje się, że koło 100g i to jest tak mniej, niż średnio. Droga impreza, biorąc pod uwagę, że kawałek jedwabiu na szal kosztuje 45-50zł, a kurczy się to niemożebnie. Same materiały na szal to ok. 80-120zł.
Odpowiedz
Oj chciałabym się tak nudzić Smile Cudowny, z pewnością cieplutki , a i kolory po prostu pachnie wiosną Smile
,
Odpowiedz
Oli filcowanie na jedwabiu to moje niespełnione marzenie. U nas zero takich kursów. I nie wiem dlaczego wydaje mi się, że to trochę sztywne i gryzące.
Nie mniej jednak straszliwie Ci zazdraszczam tego jednoosobowego kursu. Toruń jednak dla mnie zbyt daleko. Sad A szal DUDOSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Graż, nic nie sztywny i nic nie gryzący! To jest wełna jak puch, a jak się zrobi tak, żeby jedwab prześwitywał, albo miejscami zostawał czysty, to już jest delikatniutkie bardzo, zwija się w garść wręcz. Te kursy drogawe są, albo daleko. Ja odpuściłam Łódź i wybrałam miejsce bliżej. Kiedyś zajrzysz, to Cię nauczę!
Odpowiedz
Jestem pełna podziwu, chyba nie ja jedna. Tym bardziej, że pojęcia nie mam jaki takie dzieło sztuki do codziennego użytku można stworzyć. Nie przeszkadza mi to jednak podziwiać talent i gust. Piękne te kwiaty... A co do koloru/-ów co to do niczego nie pasują, to takie są najlepsze. Często do płaszcza w jednym kolorze zakładam jakiś dodatek z pozoru z innej bajki. Np. do ciemno-fioletowego płaszcza pomarańczową czapkę wkładam.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(02-07-2014, 01:53 PM)oli napisał(a): Graż, nic nie sztywny i nic nie gryzący! To jest wełna jak puch, a jak się zrobi tak, żeby jedwab prześwitywał, albo miejscami zostawał czysty, to już jest delikatniutkie bardzo, zwija się w garść wręcz. Te kursy drogawe są, albo daleko. Ja odpuściłam Łódź i wybrałam miejsce bliżej. Kiedyś zajrzysz, to Cię nauczę!

To super, że są mięciutkie. Że drogie to wiem, ale z drugiej strony myślę, że warto zainwestować w coś takiego.
Oli na te nauki już się cieszęSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
I ja, i ja!
Najbardziej się bałam, jak taki szalik się zachowa w praniu, ale przecież to, co ja z nim wyczyniałam to już był szczyt wszystkiego. Pranie przy tym to pikuś :-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości