Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy Oli się nudzi...Mydło kawowe str 68
Tongue 
Obiecałam, że pokażę, to bardzo proszę. Ojjjj, trudna droga przede mną, jeśli w ogóle. Jak prawdziwa kobieta zrobiłam w końcu coś, co mi kompletnie nie pasuje korystycznie do niczego (ale jaki świetny pretekst do kupienia nowego swetra, albo i trzech!). Nie byłabym sobą, żebym nie wsadziła tam chetonika, który wygląda jak utopiona, żółta mysz :-). Nie szkodzi, poprawię na sucho, będzie jak ta lala. A że chetonik nie pływa w nenufarach? Nieeee? A pytałyście chetonika? No! I to jest w ogóle chetonik futurystyczny, rozmazany od szybkości.
No dobra. Pierwsze filcowanie na jedwabiu. Tzn jedwabny szal, a wełna z merynosów nowozelandzkich, znaczy się taka najcieńsza.
Nie wiem czy będą inne, bo to inwestycja jest nielicha i kupa mokrej roboty. Ale odstresowuje, nie powiem.
Zdjęcia na szybko, więc mocno takie sobie, nie miałam ciemnego tła.
Dodam też, że szal robiłam na jednoosobowych warsztatach w Piernikowym Mieście i było bardzo miło!

Załączone pliki Miniatury

Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Reklama
Chetonik? No nie wiem...
Na pierwszym żabowo wyglada.... Undecided
Na drugim jak nic wqundulenciony bazyliszek pozieleniały ze złości - tylko czubaszek mu został w przypisanym bazyliszkom zółto-złotym kolorze, za to na na ostatnim kurczęcię jako żywe!

Na trzecim jak Bozia przykazała - cwietuszki Smile

A pierniki kupiłaś?
Rzuć jednym...
Odpowiedz
Chetonik to ta kura! Zab nie ma, to kurka wodna sa nenufary. A o pirnikach nawet nie pomyslalsm, bo bylam w niesklepowym rejonie:-)
Odpowiedz
Kiedy Oli się nudzi..... to tworzy arcydzieła Smile Piękne filcowanie i cudne połączenie kolorów.... Smile
Odpowiedz
Przepiekny szal. I pewnie milusio-cieplusi.
Odpowiedz
Gdy Oli się nudzi
I (chwilowo) nie marudzi
Splata jedwab w rybo-żaby
Denerwując zwykłych ludzi...
Ludzie zwykłe tak nie robią
że ni z tego, ni z owego
machną sobie od niechcenia
coś tak cudnie jedwabnego

Big Grin
Odpowiedz
Reklama
No prosze, Tobie sie kiedykolwiek nudzi??.. smiem watpic Smile
Strasznie mi sie takie szale podobaja, dziela sztuki, w ktore sie mozna zamotac i paradowac. Zolc i zielen... cudne polaczenie takie wlasnie, no piekny jest po prostu Smile
Odpowiedz
Ajaj, dzięki, dzięki, no Erato dołączyła jako trzeci wieszcz!!! :-)
Odpowiedz
Mam nadzieję, że zanudzisz nas tu niejeden raz! Piękne to, taki obrazSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
O jasny gwintSmile Jak malowany,piękny,co tam piękny,bardzo piękny,zawsze chciałam coś takiego mieć,szybko rób coś jeszczeSmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości