Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co w Krakowie piszczy czyli... Dzień Babci niebawem ;)
#11
Tydzień z decoupage'm?? Jestem pod wrażeniem, jak na tydzień, to sporo już umiesz Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#12
Początek bardzo udany zwłaszcza od strony technicznej. A to też jest ważne, bo najpiękniejsze motywy i kompozycje może zepsuć niedbale wycięty motyw i byle jak polakierowany przedmiot.
Farby i lakiery ze sklepów budowlanych są niczego sobie. Większość z nas takie stosuje z powodzeniem, ale radziłabym Ci zainwestować w dobre pędzle z syntetycznego włosia do kładzenia ostatnich warstw lakieru.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#13
Decou- dokładnie 11 dni Smile

Jomajka- jeżeli chodzi o pędzel, mam ich 4 ale z żadnego nie jestem zadowolona, a do sklepu plastycznego mam bardzo nie po drodze.
Nie chcę zaczynać nowego projektu póki właśnie nie kupię nowego pędzla.
Jeżeli chodzi o farby, to fakt mam z OBI firmy AkuDekor, ale kupiłam sobie Artist's Acrilic Phoenixa i teraz mam porównanie. Więc z AkuDekora rezygnuję, chyba że przekonają mnie z nowym pędzlem Wink
Lakier też mam oczywiście z OBI firmy Altax - z połyskiem (wypróbowałam również półmat ale mi nie odpowiada), jestem zadowolona ale to dlatego, że nie mam porównania na razie.
I wczoraj zaopatrzyłam się w preparat do spękań, ale okazuje się, że muszę mieć jakiś specjalny lakier do tego Sad
Odpowiedz
#14
Przez 11 dni tyle prac zrobiłaś ??? Ojejuś jestem pod wrażeniem . Ja się z jedną dłubię bardzo długo - ale to chyba dlatego , że robię jeszcze kilka innych nie związanych z decu Wink.
Odpowiedz
#15
Ja również jestem za zdjęciem wstążeczki ze szkatułki ale poza tym bardzo udany debiut Smile
Odpowiedz
#16
oby zapału nie brakowało, bo talent widać Wink pozdrawiam!
Odpowiedz
Reklama
#17
Jak na tydzień nauki to naprawdę dużo i ładnie zrobiłaś. A pędzle to możesz przez internet zamówić. Ja tak zrobiłam, bo nie mam w pobliżu sklepu dla plastyków. Naprawdę jest różnica jak ma się dobry pędzel
Odpowiedz
#18
Jeśli na Podgórzu mieszkasz, nie jeździsz przez Starowiślną do centrum? Na św. Wawrzyńca, niedaleko przystanku tramwajowego jest Brawoteka. Mają spory wybór pędzli. Inne rzeczy do decoupage'u też się tam znajdą, choć więcej na Garbarskiej Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
Obiecujące pracki Smile
Odpowiedz
#20
Decou - rzadko Smile pracuję na Zakopiance, więc nie po drodze Smile
ale obiecuję, że pojadę jeszcze w tym tygodniu w drodze do Babci Wink
Kto wie, może nawet jutro.
A tymczasem od piątku na szybkości robiłam szkatułkę na prezent dla Bratowej, i nawet zdjęcia nie zrobiłam Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl