Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co w Krakowie piszczy czyli... Dzień Babci niebawem ;)
#1
Nadszedł ten dzień, że czas pokazać swoje pierwsze prace Smile
Trochę mi zajęło wdrożenie się, ale Dzień Babci mnie pogonił Smile

Ostatnia z moich prac, to szkatułka dla Babci. Zrobienie jej to jakieś 3 dni z życia wyjęte (czego się nie robi, żeby tylko się nie uczyć do sesji), ale radość Babci bezcenna Smile

[Obrazek: 4cnh.jpg]

z innej beczki:
bransoletka, przez którą wykończyłabym się nerwowo (oczywiście w środku tego brązowego już nie ma)

[Obrazek: qhqu.jpg]

podstawki pod świeczki

[Obrazek: kxvt.jpg]

i moje najbardziej pierwsze prace, na które kompletnie nie miałam ani dalej nie mam pomysłu (ale od czegoś musiałam zacząć Smile )

[Obrazek: w8ta.jpg]

[Obrazek: hzx8.jpg]

Wszystko robione najprostszym sprzętem z obi, dlatego jeszcze niekombinowane, ale dziś zaopatruję się w klej do spękań.
Reszta dodatków dopiero po 10 lutego.. Wink
Odpowiedz
Reklama
#2
Cisco, moja krakowska sąsiadko Smile Braaawo za początki, fajnie, że się w końcu odważyłaś pochwalić swoimi "dziećmi" Smile
I jeśli mogę wrzucić swoje 3 grosze, z pierwszej szkatułki tak jak Dziewczyny, odwiązałabym wstążeczki i pocieniowałabym kwiatka. Bardzo podoba mi się serduszko z przodu i "chlapnięcia". W świecznikach zrobiłabym dwuskładnikowca. A te dwie ostatnie prace, aż krzyczą, żeby je skończyć Wink
Konie uwieeeeelbiam (choć z dwóch spadłam Big Grin ) i zastosowałabym bitumen i reliefy.
A Ty jakie masz na nie pomysły? Już się rączki rwą? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Początki obiecujące, bo jest wszystko dokładnie wycięte (no przynajmniej na ile widać na zdjęciach), czysto i porządnie zrobione. Pierwsze szkatułki są doskonałą bazą do pięknego wykończenia.
A na tej dla babci bardzo fajne kropki Smile
Odpowiedz
#4
Zgadzam się z tym co napisały dziewczyny, nie będę powtarzać tego samego Smile Mam jeszcze tylko uwagę co do zdjęć- lepiej robić je na jednolitym tle (obrus, serweta, ręcznik, czy biały karton) , wtedy widać przedmiot w całej okazałości Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#5
Ha, szkatułka fajna. Jak dla mnie wstążeczki są zbędne (takie zdanie laika)
Odpowiedz
#6
Świeczniki najbardziej udane i nic im już nie brakuje (one są niewielkie i krak na nich to już nadto).
I tak jak już wspomniała Oli - staramy się pokazywać skończone prace, chyba, że potrzebujemy rady co dalej, bo na jakimś etapie pracy nas przystopowało.
Odpowiedz
Reklama
#7
Mój wzrok cały czas przyciąga szkatułka z koniem . Brakuje mi tylko czegoś na tym białym polu - może jakiś napis transferowy Smile.
Odpowiedz
#8
jeżeli chodzi o transfer, cieniowania, spękania to jeszcze nie umiem ich robić Smile jak na tydzień z decoupagem, to chyba i tak dużo zrobiłam Smile

Mery- kompletnie nie pasują mi te akcesoria do mojego konia, ale tak jak Wiolka zaproponowała pomyślę nad jakimś transferem Smile

Przedostatnią szkatułkę już wydałam, bo nie mogłam patrzeć na nią, a koń jeszcze poczeka aż dojdę do wprawy Smile

Dzięki dziewczyny za komentarza, teraz wyjeżdżam na tydzień urlopu, to może odświeżę umysł Wink
Odpowiedz
#9
Poczatki dobre. Prace proste ale staranne. To najwazniejsze.
Wstazeczki na pierwszym pudelku nie pasuja, ale to juz wiesz. Na pozostalych czegos jeszcze trzeba, moze pociemnienia bokow?? Ale i tak jest dobrze. Z czasem wsyzstkiego sie nauczysz i bedzie coraz lepiej.
Odpowiedz
#10
Prace ciekawe i wszystko opisały już dziewczynki. Jestem za zdjęciem wstążeczek z pierwszej szkatułki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl