Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#51
Kucie udane. Dyndadelko tez bym zostawila bo pasuje.
Odpowiedz
Reklama
#52
Dziękuję za miłe słowa Smile Bardzo się cieszę, że butla się podoba, dyndadełko zostawię.

(02-04-2014, 04:45 PM)Ginger napisał(a): Piękne spękania..Mnie takie nie wychodzą..Preparatem jakiej firmy robisz?
Używam Stamperii Crackle Medium, jest świetny, spękania wyszły mi nawet za pierwszym razem.
Odpowiedz
#53
Dziękuje..Wypróbuję Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#54
O masz, znowu kucie. Twoje pierwsze i takie udane. Gratulacje wielkie!!!
Odpowiedz
#55
Moje najnowsze prace, przed chwilą skończyłam, właśnie się suszą Smile Ponieważ chciałabym się nauczyć wszystkiego co mi się podoba, a najlepiej od razu Big Grin więc biorę się co chwile za coś innego. Tym razem uczyłam się reliefów i powstały takie oto świeczniki. Trochę pracy mnie to kosztowało, bo oczywiście nie szło gładko od początku. Teraz chyba trudno by mi było napisać od początku jak je robiłam, bo wyszedł jeden wielki kombinejszyn, nie obyło się oczywiście bez drapania i zalewania po kilka razy Wink

Dodatkowo zrobiłam jeszcze dwie doniczki.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#56
Piękne! Zazdroszczę!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#57
No ładnie, ładnie... Doniczka aniołkowa na szaro... hmmm... zabrałam Wink
Odpowiedz
#58
cacuszka..Relifów jeszcze nie robiłam..więc nie widzę defektów..jak dla mnie to są świetne!!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#59
Bardzo mi się świeczniki podobają. Te brązowe porywam, idealnie mi będą pasować w moim pokoju. Turkusowe widziałabym w pokoju urządzonym w biało popielatej tonacji z kilkoma podobnymi akcentami, np turkusowe poduszki z takim właśnie szablonem.
Doniczka różana fajna. A co do aniołków - mam na nie uczulenie. Jak niektórzy nie lubią lawendy tak ja właśnie tych aniołeczków. Ale sama doniczka jest pięknie wykonana, przejścia odcieni szarości - kłaniam się im nisko.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#60
Ja tak jak jomajka mam uczulenie na aniolki (takie aniolki) wiec niech je bierze kto lubi. Ale wykonanie calkiem calkiem. Takie doniczki w domu wygladaja swietnie i rozswietlaja tandete sklepowa.
Swieczniki mi sie podobaja. Reliefy bardzo ladnie wyszly.
Nie dziwie sie, ze chcesz nauczyc sie wszystkiego na raz. Jak sie komus cos podoba to chce kombinowac. Zatem kombinuj i pokazuj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl