Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#31
A ja już widzę tę doniczkę pięknie kontrastująca z niezbyt wysoką ale bujnie rosnącą roślinką o ciemnozielonych liściach.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#32
Dzięki Smile Cieszę się , że się podoba, bardzo się cieszę Smile Dość długo nad nią siedziałam, najdłużej zeszło mi na podmalowanie i cieniowanie.
Fakt, doniczka jest wyjątkowo niska i dopiero jak zaczęłam przyklejać motyw okazało się że prawie "włazi" mi na górę. Robiłam ją na prezent - spodobała się obdarowanej Smile
apawlaczko to nie konturówka Smile jeszcze takowych nie posiadam. Farbką ciemniejszą podmalowałam brzegi
wiolka42 ja też nie mam pojęcia Smile Drugi raz kładę krak i on chyba tak ma że wychodzi. Mam "CRACKLE MEDIUM STAMPERIA"
jomajko no trafiłaś normalnie Smile Właśnie taka roślinka wylądowała w tej doniczce Smile
Odpowiedz
#33
Nadrabiam szybciutko; na bombkach mi wpadl mi w oko motyw babuleniek, oryginalny Smile. Skrzyneczka dla babci ma w sobie serce, bardzo starannie wykonana, ladnie rozplanowalas przydasie. Z magnoliowa skrzynka walcz dalej, bo sie ciekawie zapowiada, choc taka walka wymaga duzo samozaparcia, wiem Smile. Doniczka najmniej mi lezy, nie ma duszy, zamiast kraka i cieniowania, dalabym mocniejsze akcenty cienkiem pedzelkiem na samych platkach - zaraz przy krawedzi karmazyn, srodek (od dolu) jasniejszy, nawet bialy, zeby rozswietlic. Na razie nic sie tam nie dzieje Smile
Odpowiedz
#34
Bardzo ładna doniczka a kraczek jest miodzio, cymes i takie tam Wink)
Mnie nadal nie wychodzi Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#35
Haniu-Tobie coś nie wychodzi? nie wierzęSmile
Odpowiedz
#36
(01-27-2014, 08:30 PM)asiek_71 napisał(a): Haniu-Tobie coś nie wychodzi? nie wierzęSmile
No kraczek mi nie wychodzi. Ciągle mam jakieś gluty, strupy... Obrzydlistwo! Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#37
świetna skrzynka Smile podoba mi się z tym ciemnym drzewem Smile
trzymam kciuki za dalsze prace Smile
Odpowiedz
#38
Zazdrościłam kucia, zachwycałam się, więc w końcu sama spróbowałam. Przeczytałam tutorial (dzięki Vika Wink), pooglądałam parę filmów i wzięłam się za butlę. Z efektu jestem zadowolona, chociaż mogło być lepiej, mam parę zastrzeżeń. No i nie wiem czy zostawić to dyndajło na sznurku. Chciałam zrobić coś w stylu pieczęci, banderoli, ale nie do końca wyszło to co miało i nie wiem czy nie wyrzucić.
Butla jeszcze nie jest polakierowana, bo nigdzie nie mogę znaleźć matowego lakieru akrylowego. Mam satynowy i półmat. Może dać ten półmat ? Jak myślicie ?


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#39
Zostaw, dyndadełko dodaje smaczku.
Kucie jak na pierwszy raz - ekstra.
Jeśli jednak mogę coś podpowiedzieć - spatynuj bardziej przy reliefach - możesz czarną lekko rozwodnioną farbą albo bitumem - nałóż dość sporo na reliefy i wokół nich, a potem zetrzyj zanim farba wyschnie - szczególnie na grzbietach reliefów, w zagłębieniach zostaw niestarte...
Lakier faktycznie powinien być matowy, bo stare srebro się nie błyszczy, ale możesz ten półmat lekko zmatowić wodnym papierem, albo na niego położyć wosk...
Odpowiedz
#40
Ok dzięki, podpatynuje ją więc jeszcze zanim dam ten lakier.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl