Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki
#11
I ja zaczynałam od spękań jednoskładnikowych i byłam z nich niezwykle dumna, choć nie wyszły tak ładnie jak Tobie na komódce.
Super start Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#12
Ja też startowałam z jednoskładnikowcem i nie powiem, ale do tek pory go lubię!
Odpowiedz
#13
I ja tam się na niego też nie obrażam...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
I juz sie zaczyna.... klecznik dla chomika, nie mozna na powaznie, rzeczowo, z rozmyslem? SmileSmileSmile
Komodka the best, ladne cieniowania.
Odpowiedz
#15
Klęcznik zaintrygował mnie kształtemSmile Komódka nie w moim kolorze ale i tak mi się podoba, jak to są Twoje początki to zaliczyłaś na 5
Odpowiedz
#16
Początki udane bardzo. Komódka najładniejsza. A mebel "chomikowy" najoryginalniejszy Wink
Odpowiedz
Reklama
#17
Jeszcze raz dziękuję za ciepłe słowa. Ja też byłam bardzo dumna z moich podkładeczek, a szczególnie z komódki. Podkładki już od dwóch lat służą mi w pracy - jedna pod myszke, druga pod kubasek. A komódka była specjalnym prezentem dla specjalnej osoby...

Pomyślałam, że powinnam była rozpisać konkurs pod hasłem "Zgadnij do czego służy..." a propos stojaczka telefonoweg Wink Ale teraz juz za późno...
Odpowiedz
#18
To prawda, bo ja to nawet chomika nie wymyśliłam, miałam pustkę w głowie Wink

Paczosia, masz coś jeszcze, niekoniecznie o dziwnym kształcie, to dawaj.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
Paczosiu, całkiem udane prace. Ja zazdroszczę ci tego jednoskładnikowca bo on mnie w ogóle nie słucha. Być może nie wiedziałaś, że może coś nie wyjść i tak wyszło od razu Smile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#20
Bardzo fajne masz początki, a szkatułka wymiata ! Bardzo mi się podoba ten motyw i postarzanie. Nawet nie wiedziałam że można popękać tylko część pracy. super Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl