Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryżowiec na podmalowanej powierzchni
#81
Przepiękny chustecznik Smile ten turkusowy błękit pięknie współgra z beżem Smile powiało wiosną.....
Odpowiedz
Reklama
#82
Dziękuję za dobre słowo. Kwiaty to motyw na ryżu, od siebie dołożyłam kilka skrawków folii do złoceń.

Powiem Wam, że jakoś tak bez serca do tej pracy siadałam, bo jak tu połączyć granat z retro? Jak retro to brązy i beże... i jaki motyw jak nie może być typowa wintydżowa panienka? Jutro go przekazuję prawowitej właścicielce, zobaczymy - co powie...
Odpowiedz
#83
Ah, to sa zlocenia... drugim rzutem oka zobaczylam, ale dopiero, jak wyjasnilas Smile. Bardzo mi sie chusteczkownik podoba, klimat kwiecia, rozmieszczenie motywow, te zlocenia rzucone, jak z wiatrem, wykonanie. Jestem przekonana, ze odbior bedzie pozytywny, bo cos czuje, ze na zywo prezentuje sie jeszcze ciekawiej.
Odpowiedz
#84
Śliczności. Wokół kwiatów jest mniej ryżowca? Bo tam tak mocniej niebieski przeziera. Przyszła właścicielka musiałaby naprawdę być marudna, żeby jej sie nie spodobał Smile
Odpowiedz
#85
Spieszę z wyjaśnieniami - retro to ja wiem, że nie tylko brązy i beże - ale to wiem ja, wiecie Wy - zamawiająca niekoniecznie - zresztą faktycznie w granacie i beżach ma sypialnię. Ryżowca wszędzie jest tyle samo, acz te niby podmalunki to druk Wink taki sobie wybrałam papier Smile

A złotka może lepiej teraz widać?
[Obrazek: 1623622_581684875259543_1215609217_n.jpg]

[Obrazek: 1622229_581687708592593_1483733031_n.jpg]
Odpowiedz
#86
Aa, a ja myślałam, ze coś sprytnie z papierem kombinowałaś. Tak czy inaczej, jest naprawdę piękny!
Odpowiedz
Reklama
#87
Madzia dziewczyny wszystko napisały . Podpisuję się przez duże P Wink. Oli Ty jesteś strasznie pazerna wszystko zabierasz . Oddawaj NATYCHMIAST Wink.
Odpowiedz
#88
Mogłabym pokombinować, ale miało być oczywiście jak? TANIO Wink więc zdałam się na wydruk niźli na 2-3 kolory ryżowca (a posiadam na prawdę zacne kolorki w ilościach hurtowych, bo kocham ryż!) czy malowanie farbami.

Na prawdę się cieszę, że Wam się podoba!

Może grzańca?
Odpowiedz
#89
Symetria jest nudna Smile
Odpowiedz
#90
Zupełnie jak malowany, czyli piękny decoupage. Nie sadziłam, że można aż tak gustownie połączyć niebieski z beżem.. a te złotka... mniamuśny jest i tyle.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl