Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryżowiec na podmalowanej powierzchni
#31
Cieszę się, że mogłam pokazać coś innego. Może nie wyraziłam się jasno - nie na całej powierzchni warstw papieru jest tyle samo - więcej jest tam, gdzie pasuje mi dołożenie nitek...

Czy papier ryżowy jest drogi? za 10zł płachta 100x70cm...
Odpowiedz
Reklama
#32
Drukowany papier ryżowy na drewnianym magnesie, motylki i maki transferowane:

[Obrazek: 228.jpg]

[Obrazek: 230.jpg]

[Obrazek: 229.jpg]

Biały ryż na podmalowanej kremowej sklejce, motyw serwetkowy:

[Obrazek: 235.jpg]

[Obrazek: 236.jpg]

[Obrazek: 237.jpg]
Odpowiedz
#33
Z motylkiem - pierwszy rząd, pierwszy od prawej idealny !!! - taki mój.
Fajne te magnesiki, no i pomysł z tłem z ryżowca... skończę to co mam i spróbuję coś z tym tłem...
Odpowiedz
#34
Śliczne drobiazgi. Podoba mi się kompozycja motywów. Smile
Odpowiedz
#35
Ojojoj! Ile tutaj tego Wink)) Bardzo ładnie robisz transfery. Takie dopieszczone są Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#36
To moje pierwsze i dlatego małe - wolałam zrobić coś mniejszego - w razie nieudania się - mniejszy ból Wink Dziękuję za słowa uznania!

I od razu moje pytanie - czy obrazek transferowany powinien być czy może być transparentny?
Odpowiedz
Reklama
#37
Dopiero teraz na spokojnie obejrzałam Twoje prace - mnie się te ryżowce na kolorowych podkładach szalenie podobają, jedna czy więcej warstw, nieistotne, ważne jest to, że efekt jest doskonały. W zasadzie podobają mi się wszystkie prace, nie lubię niektórych kolorów, ale to kwestia gustu oczywiscie. Najbardziej chyba wpadło mi w oko to pierwsze fioletowe pudełko i butelka z kolorowymi papierami.
A na chusteczniku z państwami te napisy są wszystkie transferowane, tak? Super dokładnie to robisz, bardzo wypieszczone te prace.

Pomysł z ryżowcem na kolorze odgapię na pewno Big Grin
Odpowiedz
#38
Dziękuję erato!

Napisy państw nie są transferowane tylko drukowane laserowo na ryżu (mam specjalny sztywniejszy nieco papier przycięty na A4 i nie muszę go podklejać tylko od razu drukuję).
Odpowiedz
#39
Aa, no to wyższa szkoła jazdy. Świetny efekt.
Odpowiedz
#40
Wcale nie Wink ale drukowanie wyzwala! Można napisać co się chce, jak się chce itd.

Personalizowana bombka dla koleżanki:

[Obrazek: 211a.jpg]
[Obrazek: 211b.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl