Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryżowiec na podmalowanej powierzchni
#21
ja też... Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
Swego czasu też kładłam ryżowiec na farbę, ale o kilku warstwach nie pomyślałam. Trafił mi się ryżowiec z bardzo grubymi włóknami (wręcz kawałkami). W efekcie wyglądało to jak krechy maźnięte białą farbą. Ale Twój pomysł.... spróbuję. Trzeba będzie tylko dokładniej przyjrzeć się ryżowcowi. Prace rewelacyjne - ten efekt ryżowy... super !!!
Chustecznik z nazwami państw... szkatułka znitkowana... echhh...
Odpowiedz
#23
No czasem są paskudne te nitki ryżowe...

A słyszałyście o zastąpieniu papieru ryżowego chusteczką higieniczną?
Odpowiedz
#24
O chusteczce higienicznej nie (chyba by się rozmoczyła - może na żelazko...?), ale firanka - taka bez wzorów była już grana Wink. Efekt super, tylko trzeba sprytnie motyw wkleić (no i przed tym równo firankę nakleić).
Odpowiedz
#25
Ja z tą chusteczką osobiście nie robiłam, ale robiła moja znajoma i wyszło tak sobie, wiecie - laik może miałby trudność z zauważeniem, że to nie ryż, ale ja jestem zdecydowanie na NIE. Z firanką słyszę po raz pierwszy. Widziałam naklejaną gazę opatrunkową - efekt ciekawy, ale raczej nieporównywalny do papieru ryżowego.
Odpowiedz
#26
Z gazą też próbowałam, ale to nie do moich łapek niestety Sad Właśnie po gazie spróbowałam firanki. Chyba muszę wrócić do niej.
Odpowiedz
Reklama
#27
ta bibułka musi być gnieciona?
Odpowiedz
#28
(01-13-2014, 03:16 AM)grarut napisał(a): Ani o chusteczce, ani też firance nie słyszałam. Natomiast na warsztatach dla dzieci robiąc lampiony używałam tej cienkiej bibułki z pudełek na buty. Efekt bardzo fajnySmile

Virgo to ta firanka podobna do gazySmile

Nie tak do końca, to nie ta cieniutka firanka, tylko taka z dawnych lat, dość gruba (jak dla mnie) - kiedyś robiło się z niej serwetki - takie haftowane (przeplatane) choinki, z muliny.
Odpowiedz
#29
Podoba mi sie ostatnie pudelko. To z zestawem obreczy do serwetek.
Jasne, pogodne i przyciaga wzrok, a to wazne. No i ma piekny motyw.
Odpowiedz
#30
Nie widzialam prac z ryzowcem nawarstwionym, ciekawy efekt, choc jednorodny. Pierwsze wieko najciekawsze, jak kompozycja z suszonych, polnych kwiatow. Gra mnie zainspirowala do klejenia na zakladke i podkolorowywania, dzieki Gra!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl