Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Oj, dobrze, że różyczki z dzbanka zostały.. Wink Smile
Odpowiedz
Reklama
Umcyk umcyk umcyk, muzykę słychać aż na południu Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Częstować się bo ja po świętach się odchudzam i kto pozjada to wszystko. Nie mam takiej możliwości jak Olka że się pofitnesuje i gitara Smile.

Pudełko zrobione jakiś czas temu . Jak zobaczyłam ten motyw to nie mogłam się oprzeć . Mam jeszcze jedną parę dzieciaczków ale o tym wkrótce Wink. Wieko papier ryżowy po całości. Boki wieka pomalowane w odcieniach szarości. Boki pudełka wytłaczanki które kiedyś dostałam od Ren ( Renia nie te ostatnie Smile) na to pasta pozłotnicza srebrna i przecierka czarną farbą. W środku transfer - zresztą widać.                
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Moty w cudny. Ten drugi z tego papieru też Wink Pudełko super!
Odpowiedz
Justynka robiłaś z tym drugim????
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Super, Wiola! Świetne pudełko. A te wytłaczanki bajka.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
(04-03-2016, 09:55 PM)wiolka42 napisał(a): Justynka robiłaś z tym drugim????
Tak
Odpowiedz
DD , Malolka - dzięki Smile. Justynka gdzie mogę zobaczyć Twoją pracę?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, pod Garwolinem, bo tam pojechała.
Odpowiedz
Gosia ale ja nic węglem nie malowałam - motyw po całości Smile. Tylko boczki trochę poprzecierałam coby wszystko grało. Justynka no wiesz - nie obfociłaś buuuuuuuuuuuuuuu.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl