Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Karola , Ed dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Ładna pisanka. Tylko podobno sznurkowe pisanki opatentowane są. Nie poisz się pozwu..? Wink
Odpowiedz
Justynka a przez kogo ????????? Nie tylko ja je robię Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Tiaaa... nie ważne kto wymyślił, nie ważne, ze pół świata robi i to niejednokrotne po mistrzowsku. Ważne kto ma kwit z prawem.
Odpowiedz
Jak mnie wsadzą to mam nadzieję że odwiedzicie Wink. Gosia do strusiego mu daleko Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Rzeczywiście, setka jak nic. Gratulacje i życzenia kolejnych wspaniałych setek!

[Obrazek: ef452c3ef88b92fe4e9e7ce3044c7ca5.jpg]
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
O jejku i ja dobrnęłam do setki Smile. Dzięki dziewczyny. Wieczorem robimy bibkę Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
O, Stówka..! Gratulacje Smile
Odpowiedz
Oli, Ty masz oko i farta Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No to co ? Pora na balangę Wink .Zapraszam wszystkich . Zaczynamy od     potem     i dalej hulaj dusza             . Nie może zabraknąć czegoś do poskakania https://www.youtube.com/watch?v=t3TpbmBKo7Y. Szalejemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl