Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Karola dzięki . Cieniowania to chyba raczej przypadek . Wyciskam kilka farb na folię alu i mieszam , paćkam , mieszam i jakoś tak wychodzi Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Całkiem niezłe to cieniowanie, a i MDF całkiem słusznej wielkości ;o)))
Odpowiedz
Ula Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Moja pisanka konkursowa . Szału nie ma ponieważ do końca nie wiedziałam czy zdążę coś zrobić. Myślę że nie było problemu z odgadnięciem że to moja praca. Jajko styropianowe , biały papier ryżowy na to motyw też z papieru. Dół jak widać sznurek i koronka.                
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
ładne,konturówka na liściach bardzo mi pasuje
a koronka i sznurek sprawia że jest inne niż większość tu pokazywanych i taką świeżość daje
będę zgapiać ;-D
Odpowiedz
Hira zgapiaj do woli . W naszej gminie w tym roku królowały pisanki sznurkowe . Ja dodałam jeszcze decu bo akurat takie połączenie bardzo się podoba . Ren fajnie że Ci wpadła Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Mnie też wpadła! Big Grin Niby odgadłam, że to Twoja, ale nie tak od razu. Trochę mnie myliła ta konturówka. Fajne to jajo!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ależ Deduśka przecież nikt inny nie robi prac ze sznurkiem Wink. Konturówki też często używam Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
A jakoś w głowie miałam ostatnią Twoją wypowiedź o konturówce na Hani pisankach i to chyba mnie tak myliło Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo ładna, dostała ode mnie punkcika Smile Kolorystyka ładna i to połączenie sznurka z różą bardzo fajne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl