Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
#11
Ładna choineczka, trochę przypomina mi takie z daaawnych lat, kiedy Święta były świętami.
Odpowiedz
Reklama
#12
Piękna jest, taka ciepła, nieprzepakowana, prawie czuję jak pachnie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#13
Cudna Wink)) Wiolinka... A co się stało, że drogi wątek założyłaś?
Ja może bym i moją pokazała ale ona stoi w otoczeniu farm, wiertarek i tony pyłu Sad((
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#14
hahaha... jasne, że farb Wink) A to wszystko przez Farmeramę Wink) zaraz zobaczę czy da się cyknąć jakieś fotki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#15
Hanka rób ,Pawlaczka obiecała że też zrobi Wink. Bo inaczej ją nakopię Big Grin

Hania załozyłam drugi bo tamten usunęłam własnie przez ową choinkę Wink. Pierdoła ze mnie Smile.
Odpowiedz
#16
Graż przestań . Przecież to nie Twoja wina Smile. Toż to nie koniec świata .
Odpowiedz
Reklama
#17
Dziewczyny luknijcie     tak na razie wygląda ten nieszczęsny obraz o którym pisałam. Położyłam dookoła masę szpachlową . Miałam to zakuć ale teraz nie wiem czy to dobry pomysł . Może to pomazać jakimiś odcieniami złota i mikami . Co Wy na to ?
Odpowiedz
#18
Ren ja wiem że ona krzywa - spokojnie Smile . Na razie szukam koncepcji co dalej z tym obrazem począć Wink.
Odpowiedz
#19
Ren a jak w jednym miejscu za szeroka a w drugim za wąska to nie krzywa Wink? Też myślę żeby nie kuć bo nie wiadomo co z tego wyjdzie . Nie lubię po kimś poprawiać ale jak mus to mus . Szefowej warsztatów szkoda było "pieknego" motywu . No dobra niech będzie Wink. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy Smile.
Odpowiedz
#20
A ja bym zdecydowanie zakuła - bo jak pójdziesz w złotka i miki, to się zrobi kolorystyczny szał, zleje się to z kolorami obrazka i będzie misz-masz. Rama nie może odbierać uwagi obrazkowi... Klasycznie bym zakuła dla efektu starego metalu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl