Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
#51
Bardzo, bardzo ładne drobiazgi Wink) Szkatułka super. Kolorek świetny Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#52
Dziękuję Haniu Smile
To może pokażę inną szkatułę/herbaciarkę. Te same wymiary, technika, ale inne kolory i okuć brak. W sumie to nie wiem czy lepiej z okuciami, czy bez.

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#53
Ooo... Ta też piękna! Kwiaty jakby blaskiem biły, ale tak subtelnie. Fajna jest, bardzo fajna.
Odpowiedz
#54
Piękna ta ostatnia szkatułka, nic dodać, nic ująć - jest absolutnie akuratna Smile, brawo!
Odpowiedz
#55
Ta ostatnia szkatułka jest bardzo efektowna. Okucia chyba by jej nie zaszkodziły, ale czy pomogły to nie wiem.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#56
Kolejna udana Twoja praca-gratuluję. Domalowywałaś sama tło czy to serwetka klejona po całości?
Odpowiedz
Reklama
#57
Eh, a ja jakoś nieprzekonana byłam do niej i już nastawiłam się na krytykę, więc tym bardziej Wam dziękuję.
Aśku, serwetkę wkleiłam szerokim pędzlem, a tło było takie jakieś nijakie, więc wtopiłam je bez problemu tapowaniem.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#58
Tez mam taką serwetkę . Bardzo ładny motyw . Na Twojej szkatułce wygląda rewelacyjnie. Ciekawe jak by/jakby Wink ( która forma poprawna?) sie prezentowała na innej powierzchni Smile.
Odpowiedz
#59
Wiola_42, (wydaje mi się, że "jak by") co do innej powierzchni, to też by było ok. Ja swoją wkleiłam na białe tło. Potem można robić, co się chce.

Grarut, dla Ciebie inne zdjęcie, może Cię przekona... Shy
   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#60
Bardzo ładna szkatułka, taka klimatyczna. I ślicznie wkomponowałaś ten motyw, ładne tło. Czy tam jest coś błyszczącego, czy źle widzę ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl