Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Ja też jestem za gitarą . Jestem ciekawa Twoich innych prac - wydaje mi się że tworzysz w jakimś swoim własnym stylu Smile.
Odpowiedz
Reklama
Bardzo obiecująco się zapowiada w Twoim wątku, wszystkie prace ok - naprawę nie ma się do czego przyczepić a zakładka z sówkami to mnie powaliła na łopatki - jest przecudna.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Wpadł mi w oko wieszak, kolory bardzo wyraziste, pewnie w realu mniej jaskrawe. Zakładki mają ciekawe kompozycje. Brawo!
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Oooo.. początki super ! (na pewno początki? Wink).
Wszystkie prace czyste i staranne. Zakładka z gitarą superancka !
A i wieszak niczego sobie.
No, no, no... Smile
Odpowiedz
Zakladeczki wygrywaja, mala przestrzen, a ladnie zagospodarowana, na gitarowej genialnie zagraly przeciwlegle boki. CZekam na wiecej! Smile
Odpowiedz
Te prace to nie takie samiuteńkie początki, bo te poukrywałam Wink A kilka wylądowało w koszu, po co mają straszyć.
Ale by być fair, oto 2 prace, gdy stawiałam pierwsze kroki:

"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Oczywiscie musial byc jednoskladnikowiec Smile, serduszko sympatyczne bardzo Smile
Odpowiedz
To prawda obiecująco zapowiada się wątek. Bardzo fajne prace. A z pierwszych dokonań podoba mi się świecznik z serduchem. Fajnego smaczku dodaje tu jednoskładnikowiec, chociaż jest nie za bardzo lubiany. Ja go lubięTongue A poza tym fajnie go położyłaś. Smile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Jak na początki to ..no... kur...czaczki nieźle. Jak by tak tylko tę różową świeczkę do świecznika z serduszkiem przełożyć...
Odpowiedz
Pierwszych, nawet bardzo nieudanych prac nie należy wyrzucać, przynajmniej warto im zrobić zdjęcie. Po jakimś czasie widać wyraźnie jakie się zrobiło postępy. Świeczniczek z serduszkiem sympatyczny.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości