Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bonjour!
#1
Wink 
Serdecznie wszystkich witam!

Jestem studentką z Wrocławia i pasjonatką języka oraz kultury Francji. Sztuka decoupage'u pociągała mnie już od dawna, właśnie z powodu obecności wielu "francuskich" motywów na papierze, który oglądałam w działach poświęconych tej technice; poza tym jako dziecko bardzo interesowałam się rysunkiem, tworzyłam w zamierzchłych czasach ceramikę i pastele; później miałam przerwę, ale jakiś czas temu postanowiłam popracować trochę nad techniką akwareli, a ostatnio - zacząć przygodę z decoupagem.

Podjęłam spontaniczną decyzję wykonania mojego pierwszego decoupage'u na prezent. Pewnie to szalony pomysł i istnieje ryzyko, że nie wyjdzie, ale w końcu potrzeba matką wynalazku Smile Mam nadzieję, że pomysł wypali i będę mogła pochwalić się efektem, a na przyszłość postaram się zdobyć bardziej gruntowne przygotowanie - liczę, że moja przygoda z decoupagem przerodzi się w coś więcej Wink
Odpowiedz
Reklama
#2
o matko jak ja kocham Francję, dogadamy się oj dogadamy!!!! witaj i ładnie się tu nam chwal swoimi pierwszymi prackami :-)
Odpowiedz
#3
Witaj. Mnie do Francji daleko, ale chetnie poogladam.
Odpowiedz
#4
Witaj Gwiazdko Big Grin Z Twojego opisu wynika, ze masz zacięcie plastyczne, wiec zapewne i z dekupażem dasz sobie swietnie radę!
Odpowiedz
#5
Witaj serdecznie.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#6
Witaj, ja sie z mozolem ucze francuskiego od prawie dwoch lat, piekny jezyk, wspaniala kultura. Wkrecaj sie, wkrecaj i pokazuj koniecznie!
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj serdecznie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#8
Witaj! Smile
Odpowiedz
#9
Witaj Smile
Odpowiedz
#10
Witaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl