Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYNIKI - Serwetkowa zabawa
Z całego serca gratuluję zwyciężczyniomSmile Wasze prace były naprawdę prima sort i ja głosowałąm właśnie na jedną z nichSmile
Jak widać, w kolejnym konkursie moja praca jest ostatnia lub przedostatnia i muszę to przemyślećTongue Zawsze mówię, że prosta dekupażystka ze mnieTongue
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Hania, mąż na pewno pobiegł sprawdzić czy ma jeszcze lewarek w aucie, a potem pojechał do sklepu po zapasowy - na wszelki wypadek Big Grin
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Kochane, gratulacje serdeczne! Kompletnie pomylilam prace i wykonawczynie, na stowke bylam pewna tylko Reni (slynne reliefy) i Doroty (slynna farba mglawicowa), Hania, fakt - zaskoczyla klasyka, sprytnie, a jak pieknie! Babelki sa na liscie do odgapienia juz, a kolibry w wiekszej ilosci powinny sie pojawiac.
A bombka ma przepiekne tlo, zaraz wskakuje do Twojego watku Aniu, pytac, jak to zrobione Smile
Odpowiedz
Mąż, rzeczywiście pojechał do sklepu ale po płyty gipsowe bo teraz zaczynamy remont u nas i powstanie ściana działowa u synka Wink)

Renia... Żadna z Ciebie prosta dekupażystka. Twoje prace są cudne i urokliwe Wink)

Jeszcze raz podziękowania za cudną zabawę Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
GRATULUJĘ ZWYCIĘŻCZYNIOM!!!
A teraz Wam powiem,nie lubię tej serwetki,od kilku-może nastu lat stał sobie na biureczku podręczny śmietniczek (właściwie to stał za monitorem-taki był brzydki),no i jak LS ogłosiła konkurs,to niechcący spojrzałam na niego,bo się akurat po papierek wychylił i pomyślałam OOO! zrobię go! Faktem jest,że ma fajny kształt,to taka miniatura kosza na śmieci.
Teraz stoi na wierzchuTongueTongue
Niemożliwe,aby komuś się spodobał,dzięki za "głosik"SmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich
Odpowiedz
Reklama
Bardzo gratuluję zwyciężczyniom Smile
Mój pierwszy konkurs okazał się klapą Wink ale czegóż spodziewać się po nowicjuszce Tongue
w każdym razie fajna zabawa i super podziwiać prace z tym samym motywem a jednak tak różne Smile
Raz jeszcze gratuluję!!!
Odpowiedz
Wow, jak miło! Smile Dzięki za głosy.Aniu, Haniu, Kruszyno gratuluję i podziwiam.Ale fakt jest taki,że z przyjemnością ogląda się wszystkie prace, dlatego, Lady, dzięki za wspaniały gest, co do nagród! HeartHeartHeart. Uciekam, bo wciąż jestem w niedoczasie! Miłego wieczoru! Smile
Odpowiedz
A ja napiszę jeszcze... Wszystkie prace miały coś w sobie. Kiedy je obejrzałam nie sądziłam, że dostanę tyle głosów.
I tam... Raz na wozie raz pod wozem... Kolejnym razem mogę nie dostać ani jednego głosika dlatego teraz cieszę się, że tyle ich miałam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(12-08-2013, 07:49 PM)AnaLena napisał(a): Bardzo gratuluję zwyciężczyniom Smile
Mój pierwszy konkurs okazał się klapą Wink ale czegóż spodziewać się po nowicjuszce Tongue
w każdym razie fajna zabawa i super podziwiać prace z tym samym motywem a jednak tak różne Smile
Raz jeszcze gratuluję!!!
AnaLena, no jak to klapą! Zrobiłaś bardzo dobrą pracę, a ze nie dostałaś głosu, to nie świadczy o jakiejś porażce Smile Trudno jest głosować w tych konkursach, bo wszystkie prace są dobre, a trzeba wybrać tylko jedną. Twoja praca wcale nie odstawała od poziomu!

(12-08-2013, 07:19 PM)mery napisał(a): GRATULUJĘ ZWYCIĘŻCZYNIOM!!!
A teraz Wam powiem,nie lubię tej serwetki,od kilku-może nastu lat stał sobie na biureczku podręczny śmietniczek (właściwie to stał za monitorem-taki był brzydki),no i jak LS ogłosiła konkurs,to niechcący spojrzałam na niego,bo się akurat po papierek wychylił i pomyślałam OOO! zrobię go! Faktem jest,że ma fajny kształt,to taka miniatura kosza na śmieci.
Teraz stoi na wierzchuTongueTongue
Niemożliwe,aby komuś się spodobał,dzięki za "głosik"SmileSmile
Mnie się podoba! Głosowałam na Abaska, ale Twój śmietniczek jest ekstra, przepięknie wycieniowany.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości