Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYNIKI - Serwetkowa zabawa
Gratulacje!!! Abasku, głosowałam na Twoją cudną tacę - choć oddając głos nie wiedziałam jeszcze, że to Twoja praca. Ale potem rozkminiłam Big Grin
Aniu, nad Twoją bombką też mi paluszek już-już wisiał, ale chyba te kolibry na abaskowej tacy mnie przekupiły Big Grin

Wszystkie prace są super, i wszystkim gratuluję!
Odpowiedz
Reklama
Erato... Dziękuję Wink) Mnie koliberki też urzekły dlatego umieściłam je na mojej pracy Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Gratulacje Smile wiedziałam, że przegapię wyniki!!

Ogłaszałam na początku, że nagrody są dla 5 pierwszych miejsc, ale z okazji świąt zdecydowałyśmy się z Domi nagrodzić WSZYSTKIE czarodziejki, które wzięły udział w zabawie Smile
drobne niespodzianki wyślemy do Was, o ile podacie swoje adresy Smile

Autorki prac:
1.apawlaczka
2. Mery
3. Kruszyna
4. abask
5. Anika
6. Ataner
7. Shanna
8. AnaLena

Konkurs na odgadnięcie autorek pracy wygrała Erato SmileSmile Jako jedyna odgadła wszystkie prace - tym razem nie Grarut SmileSmile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
A jeszcze powiem, że cieniowania są boskie i na dodatek te "bąbelki" wokół, to się wszystko unosi w powietrzu, fantastycznie to zrobiłaś!
Odpowiedz
Erato - gratuluję! Ja w tym odgadywaniu przepadłam z kretesem Wink)

Bąbelki to maczana w farbie nakrętka od kleju Wink) Cieniowania robiłam kredkami akwarelowymi Wink))
Odpowiedz
Dziewczyny GRATULACJE . Ja głosowałam na bombkę Ani . Praca Hani bardziej mi się skojarzyła z Kruszyną . Napracowałaś sie dziewczynki że ho ho. BRAWO wszystkim uczestniczkom SmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
(12-08-2013, 02:25 PM)abask napisał(a): Erato - gratuluję! Ja w tym odgadywaniu przepadłam z kretesem Wink)
muszę Ci powiedzieć, że największą zagwozdkę miałam właśnie z Twoją pracą - może dlatego, że jak na Twoje możliwości to ona jest taka "klasyczna", żaden zdekupażowany liść fikusa czy lewarek do samochodu Big Grin
W pierwszym odruchu podejrzewałam, że Twój jest ten pojemnik czy kosz, który zrobiła mery Smile Ale poznałam ją po zdjęciach Big Grin I tak powolutku drogą eliminacji wyszło mi na to, że taca musi być Twoja!
Odpowiedz
Qrde... Się oplułam Wink)) Przeczytałam na głos Twój komentarz i nie wiem dlaczego ale mąż nagle wybiegł z mieszkania. Nie wiem gdzie poleciał ....
Smile
Odpowiedz
Hania wrócił ??????????????? SmileSmile.
Odpowiedz
Jeszcze go nie ma Sad((
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości