Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Witam wszystkich Smile postanowiłam zarejestrować się na forum z uwagi na to iż jest to skarbnica wymiany doświadczeń, często pozwalająca uniknąć błędów w tworzeniu swoich niepowtarzalnych prac. Forum jest również miejscem które w moim odczuciu chroni mój budrzet przed niepotrzebnymi wydatkami. w tej chwili są dziesiątki produktów do decoupage i mogłoby się wydawać że wszystkie one są nam niezbędne a jednak przeglądając forum okazuje się, że część jest zupełnie zbędna a inne można zastąpić produktami ze sklepu budowlanego, o ile nie tańszymi to wydajniejszymi. Mam nadzieję, że i ja za jakiś czas zacznę tworzyć takie cudeńka jak wy.

Pozdrawiam serdecznie
Moyrra
Odpowiedz
Reklama
#2
Czesc! Swietnie, ze zawitalas tu do nas.... ale z tymi wydatkami to ostrzegam, u mnie to nie dziala kompletnie Smile, dobrze, ze nic innego (oprocz produktow tzw. spozywczych) nie potrzebuje i nie kupuje, bo by juz nie starczylo Smile. Powaznie mowiac, najwazniejsze to sie wkrecic w piekna pasje i nie bac sie kombinowac z dwiema farbkami na krzyz Smile
Odpowiedz
#3
Taak, to fakt, z oszczędnościami to trochę trudno Tongue Ale przynajmniej łatwiej dobrać rzeczy, które faktycznie są dobre i fajne, czyli nie tyle liczyłabym na wydawanie mniejszych pieniędzy, co na to, że będą dobrze wydane Wink
W każdym razie witamy i zapraszamy!
Odpowiedz
#4
Qundulacja, no u mnie też to nie działa, znaczy ta ochrona budżetu...

Witaj u nas Smile
Odpowiedz
#5
witaj!!! ostrzegam to wciąga!!! :-)
Odpowiedz
#6
Witam śnieżynkę taką jak ja Wink
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
Ja też niedawno dołączyłam Smile Witaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl