Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AniaKowe decoupage :)
#1
Chciałam się z Wami podzielić kilkoma moimi pracami. Miałam przerwę w robieniu decoupage ale wracam powolutku i jestem w trakcie malowania kilku rzeczy. Wśród starszych prac są chusteczniki, pudełka itp.
Jakiś czas temu założyłam bloga żeby w jednym miejscu trzymać zdjęcia prac. Zapraszam na niego http://drewnianyzakatek.blogspot.com/ bo na razie mam zagwozdkę jak dodać pojedyncze zdjęcia na forum Wink
Odpowiedz
Reklama
#2
przeczytaj tu

prace oglądałam Smile
są ciekawe i różnorodne
Odpowiedz
#3
Ania, wrzucaj koniecznie zdjęcia - zajrzałam na bloga, super rzeczy robisz, takie proste i wysmakowane. Moim faworytem jest wieszak z grubym kocurem Big Grin
Odpowiedz
#4
Dziękuję bardzo za miłe słowo Smile jak skończę teraz co robię to na pewno wrzucę zdjęcia
Odpowiedz
#5
Tez poogladalam prace, choc nie wszystkie jeszcze bo ja do blogow nie zagladam czesto. Mam 2-3 na ktore lookam w miare regularnie I to koniec. Ale do rzeczy.
Prac masz sporo. calkiem ciekawe, oryginalne. No I poza decu widac tez szydelko I filc. Fajnie robic cos jeszcze.
Odpowiedz
#6
No właśnie ta moja staranność doprowadziła kilka razy do zdobienia tego samego przedmiotu kilka razy Smile Boję się często zastosować zbyt wiele wątków na jednym przedmiocie i pewnie na tym trochę tracę. Powoli zaczynam przeglądać na forum prace innych, może mnie coś zainspiruje Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj Aniu, szybko sie naumiej, co i jak ze zdjeciami i wstawiaj, bo jest co! Smile
Odpowiedz
#8
Ojoj... Gdzie są Twoje pracki Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#9
Ojej ojej Smile robi się, jeszcze nie skończyłam, za chwile coś wstawię. Jeden chustecznik skończyłam ale do kompletu mam jeszcze pudełko, ech.. popędzacie mnie tutaj, już idę lakierować Big Grin
Bo chyba link do bloga działa...
Odpowiedz
#10
[Obrazek: IMG_1383male.jpg]

Chustecznik dopiero co wykończony, resztę zdjęć wkleiłam na bloga. Zapraszam do obejrzenia Smile http://drewnianyzakatek.blogspot.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl