Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace takie tam..
Piękne praceSmile Uwielbiam biały ryżowiec, jest taki delikatny....
Odpowiedz
Reklama
Witaj, my też jeszcze się nie znamy ale na pewno obejrzę cały Twój wątek-tylko ogarne trochę chaos związany z chwilową mobilizacją do porządków. Butelka fajna i ten motyw-haha faktycznie pasuje nie tylko na Boze Narodzenie. Cieszę się, że są na forum i powroty i to jest potwierdzenie tego, że jeżeli coś w duszy gra to nawet jeżeli na chwilkę ucichnie to później znó wraca z całą gamą niejednokrotnie dojrzalszych pomysłów. Jeszcze raz witam serdecznieSmile)
Odpowiedz
a ja tu nowa i podziwiam Twoje prace, fajnie że jako świeżo upieczona mama nie zapominasz o swojej pasji, bo to bardzo ważne w życiu :-) powodzonka i dużo zdrówka życzę :-)
Odpowiedz
ujjj coś zimą powiało.Buteleczka w sam raz na zimowe ,rozweselające wieczory.Cudnie zrobiona.Podoba mi się wyjątkowo.





Odpowiedz
Witam,ja to się śmieję że pojawiam się i znikam na tym forum.Ale to wszystko z braku czasuSad Praca,dom, i zmęczenie robią swoje.Mam nadzieję że ktoś mnie jeszcze pamięta...
Odpowiedz
My się nie znamy ale miło obejrzeć Twoje prace Wink mam nadzieję, że dzieciątko i praca pozwoli Ci nadal na Twoje hobby no i mam nadzieję na fotki nowych prac Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(03-26-2013, 05:00 PM)Erato napisał(a): Witaj Smile
Butelka urocza, niewykluczone wcale, że w tym roku takie klimaty nadadzą się i na Wielkanoc Big Grin Przywiązać gałązkę z baziami i gotowe...
W marcu Erao tak kmentowała Twoją ostatnią pracę. I miała rację! Wielkanoc była ze śniegiem Smile!
Witaj po dlugiej nieobecności. To forum niektórych uzależnia Smile, nawet po długim okresie "abstynencji" nie można się od niego oderwać. Mam nadzieję, że do decoupage'u też wróciłaś?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl