Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AniaKowe decoupage :)
#51
Aga no fuuuuuuuuuuuuuu Wink + do = fudo Smile.
Odpowiedz
Reklama
#52
(12-21-2013, 01:35 PM)apawlaczka napisał(a): hejka, bardzo starannie przyklejona serwetka, jeśli chodzi o dół wybrałabym inny kolor farby, tak aby komponowała się z którymś z kolorów na serwetce. Poza tym jeśli chodzi o chusteczniki uważam, że wyglądają ładniej, kiedy środek jest również pomalowany.

Hmmm... zawsze malowałam wnętrza chusteczników i zawsze słyszałam, że przesadzam, przecież i tak bedą tam chusteczki a jak już muszę to lakier wystarczy i odpuściłam malowanie środków kolorem - no chyba, że bejcuję. Podobnie z denkami i zakrętkami butelek - też muszą być pomalowane i wylakierowane - tak już mam ma być porządnie (może dlatego, że to moja pasja a nie sposób zarabiania na chleb... nie wiem jak w przyszłości będzie i póki co maluję - choćby lakierem)

(12-30-2013, 04:57 PM)wiolka42 napisał(a): I bądź człowieku szczery Wink. Jeżeli mi się czyjaś praca nie podoba to przemilczam to i tyle - po co komuś ma być przykro Smile.

A nie uważasz, żę to pewna forma obłudy ???!!!
Nie wiem jak inni, ale ja tu przyszłam, żeby mieć wsparcie, takie konstruktywne i lekko studzące moje szalone pomysły bo na decou napaliłam się jak durna. Miłość od pierwszego wejrzenia (czytaj zauroczenie) rzadko jest trwałą a lekarstwem na nią jest spojrzeć drugi raz (najlepiej oczami kogoś bardziej doświadczonego, który napaleńcowi otworzy oczęta u utoruje drogę do rozumienia).
A na temat gustów się nie dyskutuje (co nie znaczy, że nie jest wręcz wskazane wypowiedzenia się na temat odbioru jakiegoś tam innego upodobania). Tym bardziej, że za każdym niemal razem podkreślana była staranność i schludność prac.
Ja proszę o rady, uwagi, krytykę (bez naigrywania - takiego nigdy tu nie doświadczyłam). Po to tu jestem wśród doświadczonych (nie znaczy wszechwiedzących najlepiej ;P). W końcu każda /y z nas może mieć jakieś decoupage-owe doświadczenie, którym może się podzielić. A sam fakt, że tworzę coś na obraz i podobieństwo decoupage-u nie zasługuje jeszcze na peany. Ale pewnie nie wszyscy potrafią to docenić. Ot i toto właśnie chciałam napisać i już ... Zakładki moje proszę obsmarować bo pierwszy raz je robiłam Wink
...
Odpowiedz
#53
Aniu, dużo pomyślności na Nowy Rok dla Ciebie i Twojej kruszynki. Dobrze, że zostałaś z nami. A na krytykę popatrz z tej strony: jeśli komuś coś się nie podobało i napisał o tym, to tym większą masz pewność, że pochwała tej osoby będzie szczera.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl