Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie :)
#1
Witajcie!!!

Jestem Agnieszka i zaczęłam bawić się decoupagem bardzo niedawno, ale zdążyłam wykonać kilka prac, na razie bardziej eksperymentując niż opierając się na jakiejkolwiek wiedzy w tej dziedzinie, ale właśnie takie kombinowanie mnie najbardziej w tym pociąga, najpierw wolę sama sprawdzić, niż pytać na forum, więcej wówczas zabawy. Niedługo być może zaprezentuję Wam efekty, jakie uzyskałam.

Pozdrawiam wszystkie Panie Decoupażystki Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Agnieszko.Miło Cię poznać Smile





Odpowiedz
#3
Witam imienniczkę Big Grin Czekamy na prezentację Twoich prac!
Odpowiedz
#4
Witaj Smile
Odpowiedz
#5
No toś mi duszą pokrewną jest - też uprawiam kombinatorykę niekontrolowaną Wink

Witaj Smile
Odpowiedz
#6
Witaj! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
I ja Cię witam, zapraszając do prezentacji swoich prac Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#8
Witaj serdecznie.
A czy Twoj nick to tez miejsce skad jestes?
Odpowiedz
#9
Rainbow 
(11-06-2013, 11:42 AM)vika napisał(a): No toś mi duszą pokrewną jest - też uprawiam kombinatorykę niekontrolowaną Wink

Witaj Smile

Odrobina szaleństwa zawsze wskazana Wink

Miło mi Was poznać, poniekąd przejrzałam forum i jak dla mnie, całkowicie początkującej znalazłam wiele przydatnych sztuczek. Szczególnie chwalę sobie wątek z materiałami zastępczymi ze sklepu budowlanego, dzięki czemu od razu pobiegłam do Castoramy i zakupiłam niezbędne rzeczy a także znalazłam mnóstwo innych ciekawych produktów, które jak przetestuję to tam umieszczę Smile

Dziękuję, że się dzielicie swoim doświadczeniem z innymi, a także dziękuję za ciepłe przywitanie Smile
Odpowiedz
#10
Koniecznie się dziel przetestowanymi produktami i koniecznie wrzucaj ich fotki Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl