Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje decu :) - Niebiański anioł ;) str.7
#21
Początki bardzo udane. Droga w decu bywa kręta a np krak potrafi być nieobliczalny Wink)

Szkatułka dla mamy bardzo mi się podoba ze względu na śliczny kraczek Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#22
Szkatułka moją faworytką Smile Gdzieniegdzie krak przesłania motyw,ale nic to.Nie martw się , bo on coś magicznego ma w sobie i na początku wszystkie nas przyciąga.Prace ogólnie bardzo mi się podobają.Produkuj więcej.Czekamy!





Odpowiedz
#23
Wasze opinie działają niesamowicie motywująco Smile nie pozostaje więc nic innego jak iść tą ścieżką, rozwijać się, uczyć i czerpać przyjemność z tego co sprawia przyjemność Wink
buziaki Heart
Odpowiedz
#24
hmmm poczatki ciekawe mnie najbardziej do gustu przypadła ostatnia skrzyneczka potencjał jest o kraku juz v`iola mówiła - wszak on obowiazkowy na poczatku
tak wiec brawo bije i na kolejne prace czekam
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#25
Witaj raz jeszcze, podoba mi sie komplet z pierwszego zdjecia, mimo ze faktycznie motywy troche poucinane, ale calosc prezentuje sie ze smakiem, a same czajniczki sa bardzo chic Smile. Skrzyneczka z roza to bardzo klasyczne decu juz, sama nie popelniam, ale zawsze mi sie cos takiego podoba, bo moze wlasnie klasyka pachnie Smile Wieszaczek bylby na piatke, gdyby dostal transferowych napisow po dwoch stronach, na calej dlugosci, poczytaj watek o transferach, te na lakier sa banalne (przy malej wprawie Smile)
Ciesze sie, ze zawitalas do nas, dzialaj ile wlezie i pokazuj! Smile
Odpowiedz
#26
Witaj,pomimo ,że mało teraz tworzę ,bo zwyczajnie nie mam czasu z miłą chęcią obejrzałam Twoje prace ładne czyste czekam na więcejSmile
Odpowiedz
Reklama
#27
No i tak jak w temacie, zrobiłam pierwszy w swoim życiu transfer. Wydruk z drukarki atramentowej, miałam obawy ale przetransferował się Smile obrazek do pokoju dla syna (wywołał uśmiech/śmiech na twarzy i to dla mnie najważniejsze)

   
Odpowiedz
#28
Obrazek zabawny, a transfer z atramentówki, na ile jest to widoczne, wyszedł dobrze i czysto.
Odpowiedz
#29
Całkiem fajnie to wyszło Wink) U mnie z transferami jest różnie. czasem wyjdą a czasem nie.
Na czym stoi obrazek?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#30
Abask obrazek będzie wisiał na ścianie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl