Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje decu :) - Niebiański anioł ;) str.7
#1
To moje dwie pierwsze prace, proszę o wyrozumiałość i szczere słowa krytyki Wink

       
Odpowiedz
Reklama
#2
No super Smile. Mi się bardzo podoba .
Odpowiedz
#3
(10-22-2013, 02:34 PM)wiolka42 napisał(a): No super Smile. Mi się bardzo podoba .

dziękuję Smile

Tutaj wieszak na paryskie sukienki Wink

   


Zakładka do książki

       


Magnesy na lodówkę

       

[Obrazek: IMG_2759.JPG]
Odpowiedz
#4
Krak jednoskładnikowy jest?? - jest!!! znaczy świeżynka Smile

Dwie prace? liczę i liczę... i wciąż wychodzi mi osiem Wink

Podobają mi się słoik i butelka na drugim zdjęciu, fajnie wyszło jak na początkową działalność.
Natomiast te pracki z pierwszego zdjęcia technicznie chyba dobre (chyba, bo niespecjalnie widzę..) za to przyczepię się do wyboru motywów i sposobu ich naklejania... motywy są poucinane, naklejone - wybacz - bez "ładu i składu" Wink i wprowadzają chaos zamiast ładu...
pamiętaj jednak, że to moje zdanie...

___________________________________________

O, są już nowe...
z tego rzutu absolutnie najlepsze są tulipany!
Odpowiedz
#5
Słoiczek po musztardzie Smile

   
Odpowiedz
#6
Fajne spęki na tym słoiczku po musztardzie . Fajne są te Twoje prace takie delikatne - lubię tak . Zakładka tez fajowska - kocham róż Wink.
Odpowiedz
Reklama
#7
(10-22-2013, 02:42 PM)vika napisał(a): Krak jednoskładnikowy jest?? - jest!!! znaczy świeżynka Smile

Dwie prace? liczę i liczę... i wciąż wychodzi mi osiem Wink

dwie prace w pierwszym poście Wink a potem poleciałam po całości Wink

Cytat:Podobają mi się słoik i butelka na drugim zdjęciu, fajnie wyszło jak na początkową działalność.
Natomiast te pracki z pierwszego zdjęcia technicznie chyba dobre (chyba, bo niespecjalnie widzę..) za to przyczepię się do wyboru motywów i sposobu ich naklejania... motywy są poucinane, naklejone - wybacz - bez "ładu i składu" Wink i wprowadzają chaos zamiast ładu...
pamiętaj jednak, że to moje zdanie...

ależ ja bardzo cenię każde zdanie. Wiem,że ta pozostawia wiele do życzenia ale tak jak pisałam to jedna z moich pierwszych prac no i w ogóle świeżynka ze mnie w tym temacie Wink
ale liczę właśnie na konstruktywną krytykę Smile

Cytat:O, są już nowe...
z tego rzutu absolutnie najlepsze są tulipany!

dziękuję Smile

(10-22-2013, 02:47 PM)wiolka42 napisał(a): Fajne spęki na tym słoiczku po musztardzie . Fajne są te Twoje prace takie delikatne - lubię tak . Zakładka tez fajowska - kocham róż Wink.

dziękuję Smile róż to co prawda nie mój kolor ale zakładką została obdarowana moja szwagierka Wink

I na koniec szkatułka dla mamy Smile

[Obrazek: IMG_2837.JPG]
Odpowiedz
#8
No jak to są pierwsze prace, to Ty w tydzień dziewczyno opanujesz to, co ja mozolnie próbowałam w pół roku Big Grin Moim zdaniem prace są bardzo dobre - Vika ma rację, że może mogłaś lepiej przemyśleć kompozycję motywów na tym białym komplecie, ale mnie się to zupełnie nie rzuciło w oczy. Bo motywy śliczne, czyściutko wycięte, krak taki biały na białym bardzo ładny, wszystko takie proste i staranne (choć faktycznie jakieś szczegóły mogły nam umknąć na raczej małym zdjęciu Wink )
Krak dwuskładnikowy na magnesie świetnie zrobiony, taka misterna koronka wyszła.
Na zakładkach kompozycja już znacznie lepsza.
Najmniej podoba mi się słoik, ale to jest komentarz z gatunku niekonstruktywnych Big Grin Nie podoba mi się, bo nie lubię tak użytego kraka jednoskładnikowego i takich motywów, ale wykonanie zupełnie prawidłowe.

O, i jeszcze szkatułka - i znowu krak misterny i bardzo ładny. Darowałabym sobie koronkę, no ale to znowu - kwestia gustu, zrobiłaś ją bardzo ładnie.
Odpowiedz
#9
(10-22-2013, 03:00 PM)Erato napisał(a): No jak to są pierwsze prace, to Ty w tydzień dziewczyno opanujesz to, co ja mozolnie próbowałam w pół roku Big Grin Moim zdaniem prace są bardzo dobre - Vika ma rację, że może mogłaś lepiej przemyśleć kompozycję motywów na tym białym komplecie, ale mnie się to zupełnie nie rzuciło w oczy. Bo motywy śliczne, czyściutko wycięte, krak taki biały na białym bardzo ładny, wszystko takie proste i staranne (choć faktycznie jakieś szczegóły mogły nam umknąć na raczej małym zdjęciu Wink )
Krak dwuskładnikowy na magnesie świetnie zrobiony, taka misterna koronka wyszła.
Na zakładkach kompozycja już znacznie lepsza.
Najmniej podoba mi się słoik, ale to jest komentarz z gatunku niekonstruktywnych Big Grin Nie podoba mi się, bo nie lubię tak użytego kraka jednoskładnikowego i takich motywów, ale wykonanie zupełnie prawidłowe.

O, i jeszcze szkatułka - i znowu krak misterny i bardzo ładny. Darowałabym sobie koronkę, no ale to znowu - kwestia gustu, zrobiłaś ją bardzo ładnie.

czytam i czytam i wszystko biorę sobie do serca i do przemyślenia Wink
naprawdę cenię sobie wszelkie uwagi, dziękuję Smile
Odpowiedz
#10
nie musisz za każdym razem cytować wypowiedzi,
wystarczy jak odpowiesz, dodając np. nicka osoby, do której się zwracasz...
chyba, że wracasz do czegoś, co było dużo wcześniej i twoja odpowiedź byłaby mało czytelna - wtedy jak najbardziej cytat się należy Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl